Diskuse:Lenka Bradáčová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Narození[editovat zdroj]

Lenka Bradáčová uvádí v http://www.novinky.cz/zena/styl/261624-lenka-bradacova-zalobkyne-ktera-nema-strach-z-mocnych.html "Všichni moji předci pracovali s půdou. Jsem první, kdo v naší rodině vystudoval vysokou školu. Jsou na mě pyšní a vždycky mi fandili. Vyrůstala jsem v malé vesnici Kostomlaty pod Řípem, většinu života žiji v Roudnici nad Labem.". Pochopitelně porodnice je v Roudnici.... PB0305 (diskuse) 15. 5. 2012, 14:16 (UTC)

Pak tedy nevím, proč přepisujete správnou informaci za chybnou. V úvodu biografie se uvádí místo narození, nikoli místo, kde člověk vyrůstal, což v době narození lze „jen těžko“ predikovat a upravovat po letech rodný list by nebylo nejvhodnější. Petra Kvitová žije celý život ve Fulneku, ale narodila se v bílovecké porodnici, to neznamená, že zde budeme přepisovat fakta. Zdraví--Kacir 15. 5. 2012, 14:59 (UTC)
Inu rychleji jsem editoval než jsem přemýšlel. Omlouvám se. Nicméně vlastně na vesnicích skoro žádní mladší domorodci nejsou a skoro všichni se narodili ve městech. PB0305 (diskuse) 22. 5. 2012, 08:44 (UTC)