Diskuse:Dagmar Havlová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Nevím jestli její bratr je v jejím životopise tak důležitý, aby se objevil ve druhé větě?--Hypertornado 16:26, 1. 9. 2005 (UTC)

Napsal jsem to tam, aby taky trošku vynikla její povaha. Nevím, kdo z nás by snesl, kdyby musel makata za 8 litrů čistýho kdesi na lince, zatímco by si "sestřička" užívala miliony získané jen proto, že se vychytrale vdala za významného člověka. --Kirk 16:46, 1. 9. 2005 (UTC)

Každý svého štěstí strůjcem. To by mu jako měla ty údajné miliony, které nejsou její, ale manžela, dát aby nic nedělal? --Li-sung 16:49, 1. 9. 2005 (UTC)
Já osobně pracuji, plat mám relativně slušný... a vůbec nevím, jak moje finanční situace souvisí s faktem, že moje sestra studuje vysokou školu a tudíž nevydělává. Musím se ji zeptat, jestli JI vadí, že já vydělávám. Sám za sebe mohu říci, že mně nevadí, že ona studuje.
Pokud by se blížila pointa, uvítám to. --Zirland 16:52, 1. 9. 2005 (UTC)
Nemohu posoudit (jak bych snášel, kdyby si moje sestra užívala milióny), sestry nemaje (což je škoda, teď už vím, jak by se dala využít :-) ). Nicméně v původním znění působila ta informace rozhodně divně. Na druhou stranu asi není vysloveně důvod bratra nějak tajit, nicméně je třeba to tam "propašovat" nějak encyklopedicky ala "D. V. pochází z pěti dětí, jeden bratr je dělník, druhý právník, třetí dělá tamto, čtvrtý onamto..." Je to jen námět, prostě jde o to, že by to mělo mít určitý styl. Rozhodně prosím neuvádět, co montuje, co když kolega Kirk změní zaměstnavatele (=ztratíme zdroj informací), bratra přeřadí na jinou práci a my budeme mít nepřesné informace ;-) (ale vážně, prostě myslím, že je to zbytečná podrobnost). --Radouch 16:58, 1. 9. 2005 (UTC)
Nechápu, co má fakt, že její bratr maká někde na lince, společného s její povahou. Já bych to své sestře přál a maximálně bych sám sobě vynadal, že jsem se nezmohl na víc... Cinik 17:07, 1. 9. 2005 (UTC)

Cinik: Jeho "povedená" sestřička má s prominutím kontaktů plnou prdel! Správná sestřička by se o tyto kontakty podělila! Každej politik má celou svojí rodinu v různých správních radách! Co si lze myslet o této osobě? A mimochodem si po celém světě jezdila i za naše peníze, jakožto peníze daňových poplatníků! --Kirk 19:26, 1. 9. 2005 (UTC)

Z uvedeného vyplývá, že o této osobě si lze myslet, že aspoň někdy nedělá to, co každý. --Zkf 19:58, 1. 9. 2005 (UTC)

Wikipedisté, zde nad paní herečkou spílající, máte velké štěstí, že nejste vod divadla, to by jste si teprve smlsli:-) Ale i o dalších členech rodiny by se toho narbalo:-) –wiki-vr 21:31, 1. 9. 2005 (UTC)


Mažu "bývalá", protože momentálně se chystá hrát ve Vinohradském divadle v Horovitzově hře Chvíle pravdy a před pár lety hrála Kristýnu ve Stavovském (už jako manželka Havla). --Grw 21:44, 1. 9. 2005 (UTC)

výměna fotografie profilu[editovat zdroj]

Vážení wikipedisté, je možné fotogafii u tohoto profilu paní Havlové vyměnit nebo odstranit? Velmi s ní nesouhlasíme a proto se na vás obracíme v zastoupení paní Havlové, z kanceláře Vize 97.

Připojujeme odkaz na dvě fotografie, přímo z oficiálních stránek, na které máme licenci: http://www.havlova-veskrnova.com/wiki/

Budeme vděční za jakoukoli pomoc. Pokud si tuto žádost potřebujete ještě více ověřit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Vangelis Zingopis, Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97

Dobrý den
Fotografii zde vyměnit lze, ale musíte obě odkazované uvolnit pod licencí Volné dílo. A musí s tím souhlasit autor fotografie, protože jemu patří autorská práva. Na druhou stranu upozorňuju na to, že jde jen o neformální dohodu, není možné zaručit, že někdy v budoucnu někdo někde nepoužije i tu druhou fotografii. --Nolanus C E 19. 10. 2008, 16:35 (UTC)
Děkuji za odpověď. Obrázek je již na Wikimediích. Pomůžete nám ho dostat do profilu?
http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Dagmar-havlova.jpg
Změna provedena. Zdraví --Kacir 20. 10. 2008, 07:32 (UTC)
Foto bylo smazáno pro neúplné informace v licenci, povolení, zdroji: Dagmar-havlova.jpg (na Commons smazal commons:User:Maxim, důvod: Deleted because "Missing essential information: license/permission/source". using TW. Je nutno ho nahrát znovu. --Kacir 11. 11. 2008, 16:49 (UTC)