Diskuse:Crosby, Stills, Nash and Young

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Současný název nepovažuji za dobrý, protože to je pokus o uvedení obou názvů dohromady, z čehož vznikl (asi) nikdy nepoužívaný tvar s pseudorozlišovačem. Myslím, že článek by buď měl být pod názvem Crosby, Stills and (&) Nash nebo pod názvem Crosby, Stills, Nash and (&) Young. Viz interwiki. --Harold (diskuse) 28. 12. 2013, 22:22 (UTC)

Tak jsem provedl přesun na správnější název, který má i EN Wiki, z které jsem článek i s názvem převzal (EN Wiki ho mezitím změnila). Po přesnu jsem zjistil, že bude nutné provést opravu linku ve spoustě článků, na což nemám čas a tak prosím někoho, kdo může naprogramovat bota, aby toto provedl, případně mou změnu revertuj.--Bohemianroots (diskuse) 29. 12. 2013, 11:42 (UTC)
Díky, většinu odkazů jsem opravil, zbytek dodělám. --Harold (diskuse) 29. 12. 2013, 12:39 (UTC)

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 3 externí odkazy či reference na stránce Crosby, Stills, Nash and Young. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 25. 8. 2018, 08:13 (CEST)