Diskuse:14/15 Baťův institut

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rád bych Vás požádal o opravení faktických chyb, které nastaly u tohoto článku:

  • zmiňovaný článek nepopisuje 14|15 Baťův institut, příspěvkovou organizaci, ale komplex Krajského kulturního a vzdělávacího centra ve Zlíně, který se jmenuje 14|15 BAŤŮV INSTITUT. To, že se tento nápis píše velkými písmeny je patrné i z webu: http://rop.14-15.cz/
  • Infobox by se měl tedy také změnit tak, aby popisoval budovy a nikoliv příspěvkovou organizaci.

Ocenil bych, kdyby se článek vrátil do původní podoby, kde se názvy psaly velkými písmeny, abychom zbytečně nepletli návštěvníky těchto stránek. Následně bych Vás požádal o opětovné uzamčení článku, aby již nikdo nemohl provádět úpravy, které jsou nesprávné.

--14I15 BAŤŮV INSTITUT (diskuse) 21. 10. 2019, 14:48 (CEST)

Díky za vysvětlení. Infobox můžeme změnit, ale pro upřesnění, jestli to chápu dobře: ta příspěvková organizace s tímto názvem je tedy ona servisní organizace? Ještě ping na kolegu, který infobox poprvé změnil.
Co se týče velkých písmen, s nimi se dle mého názoru nic dělat nebude. Na Wikipedii se nepoužívají celá slova nebo celé názvy v majuskulích, v úplně obecné rovině je to totiž jen propagační snaha subjektu o zviditelnění názvu/nápisu. --Harold (diskuse) 21. 10. 2019, 15:26 (CEST)

Kategorie[editovat zdroj]

Jen malé doplnění Kategorie:Příspěvkové organizace Zlínského kraje‎, díky. --Zelenymuzik (diskuse) 27. 10. 2019, 07:05 (CET)