Wikipedista:Alexiooo

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Narozen jsem roku 1992. Mezi mé největší zájmy patří historie od starověku po raný novověk. Zaměřen jsem hlavně na Východořímskou neboli Byzantskou říši. Zajímá mně současná politická situace, a jsem mírně (nebo více?) zaujatý proti USA, kvůli jejich vměšování do cizích věcí.


Životopis[editovat | editovat zdroj]

Zatím jsem díru do světa neudělal rokem 2008 jsem ukončil základní vzdělání a nyní studuji na gymnáziu v Duchcově. Jazyky které ovládám jsou mateřská čeština dále pak angličtina, základy latiny a dále se učím Francouštinu.

Mé příspěvky[editovat | editovat zdroj]

Snažil jsem se hlavně doplnit zbývajcí Byzantské císaře:

Michael VII. Dukas‎ ,Nikeforos III. ,Alexios I. Komnenos ,Jan II. Komnenos , Manuel I. Komnenos , Alexios II. Komnenos ,Andronikos I. Komnenos ,Izák II. Angelos‎ ,Alexios III. Angelos ,Alexios IV. Angelos ,Alexios V. ,Theodoros I. Laskaris ,Jan III. Dukas Vatatzés ,Theodoros II. Laskaris ,Andronikos II. , Andronikos III. ,Andronikos IV. ‎ ,Jan V. Palaiologos ,Jan VI. Kantakuzenos‎ ,Jan VIII. Palaiologos ,Jan VIII. Palaiologos ,Michael VIII. Palaiologos ,Manuel II. Palaiologos

Plány[editovat | editovat zdroj]

V nejbližší době doplním a rošířím všechny mé články o nově zjištěné informace a také doplním zdroje. Rovněž se omlouvám za dezinformaci které jsem se dopustil v případě Manuela II. kdy jsem napsal o sultánu Maradovi II. že byl mírumilovný (popletl jsem si jména měl jsem na mysli Mehmeda I.) chybu jsem už opravil. Rovněž hledám přátelé s podobnými zájmy jako mám já a se kterými se dá komunikovat na úrovni, myslím tím přátele třeba na dopisování po ICQ-pokod by se nikdo takový našel napište mi na E-mail JeanCharles@seznam.cz nebo do diskuze. Děkuji moc a všem určitě odepíši.