Tony Oller

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Tony Oller
Tony Oller.jpg
Narození 25. únor 1991
USA Houston, Texas
Aktivní roky 2000-
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Tony Oller (* 25. února 1991, Houston, Texas, USA) je americký herec a zpěvák. Proslavil se víceméně mini seriálem Disney Channelu As The Bell Rings.

Oller se narodil v Houstonu. Je jedináčkem. Jeho otec pracuje jako informační manažer a jeho matka pracuje na částečný úvázek ve škole.

Herecká kariéra[editovat | editovat zdroj]

Tony Oller začal hrát a zpívat ve věku osmi let, účinkoval v mnoha reklamách, filmech, a také daboval. Tony Oller byl členem Fox Broadcasting Company a Naked Angels Theater Group, která objevila hvězdy jako: Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick, Marisa Tomei. Prvním projektem Tonyho byl Naked TV.

Tonyho divaledním debutem byla role mladého Charliho Chaplina v divadle Alley Theater ale spíš se udává, že jeho debutem byl muzikál Grease. Tony se pak objevil v muzikálu Chicago v divadle Alley Theater's v roce 2003-2004, hrál Billyho Flynna.

Jako malý hrál ve třiceti Tv show. Pak hrál taky v divadelních rolích: Oliver, The Little Rascals, The Nutcracker. Znovu si pak v roce 2006 zahrál Billyho Flynna v muzikálu Chicago. V roce 2007 si zahrál v nezávislém filmu I Flunked Sunday School. Aktuálně hraje v mini serii As The Bell Rings na Disney Channelu.

Hudební kariéra[editovat | editovat zdroj]

Aktuálně Tony pracuje s Prestige Management.

Filmografie[editovat | editovat zdroj]