MontyRich

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
MontyRich
Logo MontyRich.png
Základní informace
Datum založení 2013
Jazyk čeština
Periodicita každý měsíc
Země původu ČeskoČesko Česko
Klíčové osoby
Vydavatel FIT Group s.r.o.
Odkazy
Číslo ČNB cnb002662840
Web Oficiální stránky
Některá data mohou pocházet z datové položky.

MontyRich je původní český byznysový magazín založený na konci roku 2013 Milanem Charvátem, který je od té doby jeho šéfredaktorem. Tištěná verze vychází od ledna 2015.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Magazín MontyRich vznikl na konci roku 2013 a vycházel pouze v elektronické podobě. Původně se zaměřoval na muže, což dokazuje také claim - Průvodce světem úspěšného muže. Na webu vycházely články o osobním rozvoji, podnikání, luxusu, stylu či etiketě. V lednu 2015 začal magazín vycházet v tištěné verzi jako měsíčník, v prvním čísle s nákladem 1 000 ks.

S tištěnou verzí se také změnila obsahová skladba magazínu, kdy se redakce začala více zaměřovat na podnikání a přidala také investování. Na konci roku 2016 došlo ke kompletnímu redesignu a vzniku claimu - Když chcete měnit svět, který celý projekt MontyRich používá dodnes.[1]

Současná podoba[editovat | editovat zdroj]

Od roku 2018 vychází tištěný magazín MontyRich jako čtvrtletník v nákladu 10 000 ks a pořádá dvě velké konference pro téměř 400 diváků - jarní investiční konferenci MontyRich Invest Summit a podzimní podnikatelskou MontyRich Business Summit.[zdroj?]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. ŠTĚRBA, Martin. Byznysový měsíčník MontyRich mění vizuální podobu. Marketing & Media. 2016-12-14. Dostupné v archivu pořízeném dne 2018-07-06. (česky) 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]