Lawrence Kutner

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Lawrence Kutner
Kal Penn, představitel Lawrence Kutnera
Kal Penn, představitel Lawrence Kutnera
Ztvárnil/a Kal Penn
Informace
Specializace tělovýchovné lékařství a fyzikální lékařství
Povolání lékař
Podrobnosti o postavě na IMDb

Lawrence Kutner je fiktivní postava v seriálu Dr. House, kterou ztvárnil Kal Penn. Je to lékař a jeho hlavním zaměřením je tělovýchovné lékařství a fyzikální lékařství. Do týmu Gregoryho House vstoupil na začátku čtvrté série. V té se stal jedním z mnoha kandidátů do nového týmu a byl z i něj vyhozen, ale stále pokračoval. Pomohlo mu například otočení svého čísla z šestky na devítku nebo jeho nápad na léčbu pacientky. Jako člen týmu doktora House vynikal hlavně svými ztřeštěnými nápady, sympatizováním s Housem a výkony, které by nikdo jiný nepředvedl. Například použil defibrilátor na pacienta, který byl promočený a kvůli němu začal hořet.

Jeho působení v seriálu je ukončeno jeho smrtí. V jeho bytě jej nalezne Třináctka s Foremanem. Dr. House jeho smrt zaujme a nevěří tomu, že se zabil sám, jak případ ukončila policie. Nikdo se však pravý důvod jeho smrti nedozví. Nicméně tvůrci seriálu potvrdili, že to doopravdy byla sebevražda.

V českém znění seriálu Dr. House jej dabuje Václav Rašilov.

Jeho osobní život[editovat | editovat zdroj]

Když mu bylo šest let, zemřeli mu při krádeži v obchodě jeho rodiče. Dostal se do adoptivní péče bělošské rodiny, která ho vychovala. V seriálu je také zmíněn jeho zápis v Guinessově knize, kam se dostal díky plazení 20 mil.

Na střední škole byl velkým fandou sci-fi. Později začal sledovat Discovery a odebírat National Geographic.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]