James Gatschene Memorial Trophy

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

James Gatschene Memorial Trophy byla trofej každoročně udělována vynikajícím schopnosti a sportovním chováním v průběhu pravidelné sezóny hráči působícím v IHL.Pro tuto trofej vybírali ligový trenéři. Trofej byla poprvé představena v závěru sezóny 1946-1947 a byla pojmenována jako památka po zesnulém členu kanadské sily Gatschene, který zahynul během druhé světové války.

Vítěz[editovat | editovat zdroj]

James Gatschene Memorial Trophy
Sezóna Hráč Tým
1946-47 Herb Jones Detroit Auto Club
1947-48 Lyle Dowell Detroit Bright's Goodyears
1948-49 Bob McFadden Detroit Jerry Lynch
1949-50 Dick Kowcinak Sarnia Sailors
1950-51 John McGrath Toledo Mercurys
1951-52 Ernie Dick Chatham Maroons
1952-53 Don Marshall Cincinnati Mohawks
1953-54 neudělena
1954-55 Phil Goyette Cincinnati Mohawks
1955-56 George Hayes Grand Rapids Rockets
1956-57 Pierre Brillant Indianapolis Chiefs
1957-58 Pierre Brillant Indianapolis Chiefs
1958-59 Len Thornson Fort Wayne Komets
1959-60 Billy Reichart Minneapolis Millers
1960-61 Len Thornson Fort Wayne Komets
1961-62 Eddie Long Fort Wayne Komets
1962-63 Len Thornson Fort Wayne Komets
1963-64 Len Thornson Fort Wayne Komets
1964-65 William Chalmers Toledo Blades
1965-66 Gary Schall Muskegon Mohawks
1966-67 Len Thornson Fort Wayne Komets
1967-68 Don Westbrooke Dayton Gems
Len Thornson Fort Wayne Komets
1968-69 Don Westbrooke Dayton Gems
1969-70 Cliff Pennington Des Moines Oak Leafs
1970-71 Lyle Carter Muskegon Mohawks
1971-72 Len Fontaine Port Huron Wings
1972-73 Gary Ford Muskegon Mohawks
1973-74 Peter Mara Des Moines Capitols
1974-75 Gary Ford Muskegon Mohawks
1975-76 Len Fontaine Port Huron Flags
1976-77 Tom Mellor Toledo Goaldiggers
1977-78 Dan Bonar Fort Wayne Komets
1978-79 Terry McDougall Fort Wayne Komets
1979-80 Al Dumba Fort Wayne Komets
1980-81 Marcel Comeau Saginaw Gears
1981-82 Brent Jarrett Kalamazoo Wings
1982-83 Claude Noel Toledo Goaldiggers
1983-84 Darren Jensen Fort Wayne Komets
1984-85 Scott Gruhl Muskegon Mohawks
1985-86 Darrell May Peoria Rivermen
1986-87 Jeff Pyle Saginaw Generals
Jock Callander Muskegon Lumberjacks
1987-88 John Cullen Flint Spirits
1988-89 Dave Michayluk Muskegon Lumberjacks
1989-90 Michel Mongeau Peoria Rivermen
1990-91 David Bruce Peoria Rivermen
1991-92 Dmitrij Kvartalnov San Diego Gulls
1992-93 Tony Hrkac Indianapolis Ice
1993-94 Rob Brown Kalamazoo Wings
1994-95 Tommy Salo Denver Grizzlies
1995-96 Stéphane Beauregard San Francisco Spiders
1996-97 Frédéric Chabot Houston Aeros
1997-98 Patrice Lefebvre Las Vegas Thunder
1998-99 Brian Wiseman Houston Aeros
1999-00 Frédéric Chabot Houston Aeros
Nikolaj Chabibulin Long Beach Ice Dogs
2000-01 Norm Maracle Orlando Solar Bears