Fialová žirafa

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Fialová žirafa
2. díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku
Pův. název Purple Giraffe
Číslo řada 1
díl 2
Původní TV CBS
Premiéra 26. září 2005
Česká TV Prima Cool
Česká prem. 30. listopadu 2009
Tvorba
Scénář Carter Bays
Craig Thomas
Režie Pamela Fryman
Prod. kód 1ALH01
Hosté

Lyndsy Fonseca jako dcera
David Henrie jako syn
Jon Bernthal jako Carlos

Posloupnost dílů
← Předchozí
Pilot
Následující →
Sladká chuť svobody
Seznam dílů 1. řady
Seznam dílů
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Fialová žirafa (v anglickém originále Purple Giraffe) je 2. díl 1. řady amerického seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Premiérově byl uveden 26. září 2005 na stanici CBS, v Česku byl poprvé vysílán 30. listopadu 2009 na stanici Prima Cool. Scénář napsali Carter Bays a Craig Thomas, režírovala jej Pamela Fryman.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Ted se rozhodne, že Robin kontaktovat nebude. Robin se ale sešla s Lily, které řekla, že o Teda má zájem. Když se to Ted dozví, chce se s Robin znovu sejít.

Když Ted uvidí Robin v přímém televizním přenosu (reportáž o dítěti zaseknutém v automatu s hračkami, ze kterého se snažilo dostat fialovou žirafu), běží na místo natáčení, aby ji tam „náhodou“ potkal a řekl jí, že pořádá party. Jeho plán je vzít ji na střechu domu a tam jí vše říct. Robin se na party nemůže dostavit a Ted party prodlužuje o další dva dny, aby se s Robin mohl setkat. Robin přijde až třetí den a omylem se dozví, že Ted party pořádal kvůli ní. Ten zpanikaří a řekne, že vlastně chtěl, aby se poznala s Carlosem. Když Robin skutečně odejde na střechu s Carlosem, Ted se rozhodne ji konfrontovat před tím, než úplně ztratí šanci. Přizná, že party pořádal kvůli ní. Ona přizná, že o něj má zájem, ale že se sotva znají a nechce žádný vztah. Políbí se, ale zůstanou přáteli. Ted ji nakonec pozve na pivo se zbytkem přátel.

Kritika[editovat | editovat zdroj]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]