FIFA Manager 12

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
FIFA Manager 12
FIFA Manager 12 logo.png
Základní informace
VývojářBright Future GmbH
VydavatelElectronic Arts
Herní sérieFIFA Manager
PlatformyWindows XP,
Windows Vista
Datum vydání2011
ŽánrSportovní
KlasifikacePEGI 3 a více
ESRB 6 a více
Některá data mohou pocházet z datové položky.

FIFA Manager 12 je počítačová simulační hra fotbalového manažera, byla vyvinuta společností Bright Future GmbH a publikovala ji Electronic Arts. Hra byla vydána v mnoha zemích po celém světě, oficiální vydání proběhlo 21. října 2011. Jedná se o jedenáctou hru v sérii FIFA Manager.

Nové funkce[editovat | editovat zdroj]

Ve hře by se mělo objevit více než 700 nových funkcí a vylepšení[1][2] oproti poslední verzi, jako například:

  • 3D zápas - Jednou z největších novinek by měl být vylepšený 3D mód simulace zápasu. Tuto oblast hry využívá mnoho hráčů a fanoušků FIFA Manageru, proto by vytvořen tým designérů, grafiků a programátorů, kteří z velké části přeprogramovali a upravili stávající 3D zápas do zcela nové podoby.
  • Klubové zařízení - 25 různých budov s celkem 289 úrovněmi rozšíření jsou do detailu propracovány. Nově také existují tři typy stadionů s kapacitou až 120 000 míst. Budovy také nově podléhají vlivu času a stárnou, proto se musí po nějaké době rekonstruovat.
  • Přestupový trh - Manažer si nyní může před přestupem hráče vzít na zkušební dobu a vyzkoušet ho v přátelských utkáních. Dále si může nechat od svého asistenta vypracovat podrobnou analýzu týmu a najít slabá místa ve své sestavě.
  • Kalendář - Nové možnosti se objevují také v kalendáři. Nyní můžete naplánovat mnoho nových událostí počínaje charitativní akcí a zkušebním dnem konče.

Reference[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Oficiální stránky hry
Český fanweb hry

FIFA Manager
Předchůdce:
FIFA Manager 11
2011
FIFA Manager 12
Nástupce:
FIFA Manager 13