Diskuse s wikipedistou:Nacelnik-pk

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Koukám že mapa zde již není - nevím čí je to práce, ale díky moc!!!-- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) Nacelnik-pk (diskuse)

Dobry den vaši prosbu pravděpodobně vyřídil některý ze správců. Přeji Vám hezký den.--F.ponizil (diskuse) 17. 12. 2019, 10:18 (CET)

Dobrý den, mapu samozřejmě vrátíme,jakmile bude heslo odemčeno. Zpřesňuje ho a doplňuje. Navíc teď právě vyšla na webu www.ioutdoor.cz a zanedlouho vyjde i v Reflexu. Trampské kempy musejí být přístupné všem milovníkům přírody, nikdo si jen nemůže zprivatizovat. Tajení jejich GPS by bylo proti zásadám Wikipedie. Argument, že zveřejnění "nikomu neprospěje", je projevem sobectví a osobního zájmu nicku Nacelnik-pk. Podle stejně bizarní logiky by mohl Grebeníček žádat editory Wiki, aby stáhli informace o zločinech komunismu, protože to "nikomu neprospěje". 2A00:1028:9192:73AE:293F:90E7:2F6F:F4DD 18. 12. 2019, 21:59 (CET)

Prosím nesrovnávejte mě s panem Grebeníčkem, to je dost urážlivé pro někoho, komu komunisté zabili dědečka! Jinak k věci. Pokud se na podobná místa dostanou běžní turisté, tak zaniknou (což je to oč vám jde viz. vaše skupina na facebooku černé stavby v CHKO nechceme apod.) Sám přiznáváte na webu ioutdoor.cz, že CHKO s tím nehodlá nic dělat a nevadí jí to a proto takto škodíte takovým trochu ubožáckým způsobem a nemyslím si to sám. Zaštiťujete se všude ochranou přírody, ale tímto zveřejňováním pozic kempů docilujete pravého opaku. Kdyby vám opravdu šlo o ochranu přírody, tak je xx věcí, které jí škodí více a to i obyčejní turisté. Věřím že zdejší admini mne pochopí a s vaším názorem se neztotožní. Nacelnik-pk (diskuse) 18. 12. 2019, 23:57 (CET)