Diskuse s wikipedistou:88.103.169.122

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, nepřidávejte, prosím, do Wikipedie obsah propagačního charakteru nebo odkazy na vaše soukromé stránky či stránky, se kterými jste spojeni. Wikipedie není prostředkem pro propagaci či reklamu ani pouhou sbírkou externích odkazů. Rozšiřování encyklopedického obsahu je však samozřejmě vítáno. Děkuji za pochopení.--Harold 15. 2. 2009, 15:02 (UTC)

Dobrý den,
toho si jsem samozřejmě vědom. Ovšem nejsem si jistý, zda tohle byl zrovna případ, který popisujete. Dodal jsem odkaz na stránky, kde se internetoví uživatelé mohou seznámit s kapelami stylu, o které je daná stránka Wikipedie. Nejde o komerční nebo reklamní dúvody, společně s tímto odkazem jsem doplňoval taktéž odkazy na oficiální stránky či MySpace. Pokud to tedy opravdu tak berete, tak nechápu, proč jste umazal odkazy co jsem připsal já a odkazy podobného původu (na metal-forum.cz), které byli nejspíš taktéž hromadně připsané do desítek stránek Wikipedie, jste tam nechal bez povšimnutí. To nutí k zamyšlení.

Zdravím. Přečtěte si prosím Wikipedie:Externí odkazy, kde se píše, že masově přidávat odkazy na jeden web je velice nevhodné. Wikipedie není sbírkou odkazů, ideální by bylo, kdybyste informace, na které jste odkazoval, zapracoval do jednotlivých článků. Na oficiální stránky a MySpace jste odkazoval jenom v případě Behemoth, toho jsem si poté všiml a tyto odkazy vrátil. Co se týče odkazů na jiné (konkurenční?) fórum, tak to samozřejmě v pořádku není. Prostudoval jsem historii jednotlivých článků a 5. února 2009 do různých metalových článků tyto odkazy přidala anonymní IP adresa, zřejmě si toho nikdo nevšiml. Nicméně jejich existence není důvodem, aby někdo další hromadně přidávala odkazy na „svoje“ fórum. Odkazy ale smažu také, na diskusní fóra není vhodné příliš odkazovat. --Harold 15. 2. 2009, 15:49 (UTC)

Zdravíčko, dobře tedy. Byla chyba přidávat odkazy a nepodívat se první do pravidel. Viděl jsem tam odkazy i z jiného fóra, tak jsem tam dal i na tyhle. Takže se omlouvám za problémy, nebude se to opakovat.