Diskuse s wikipedistou:80.95.113.129

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Smrt Marilyn Monroe[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Smrt Marilyn Monroe. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. Jirka O. 9. 2. 2011, 08:41 (UTC) Mám to v úmyslu, potřebovala jsem jen začít úvod.Bohužel do 7dní nestihnu zpracovat veškeré údaje z dostupných knih,tak pokud bude třeba pahýl smazat,nedá se nic dělat,začnu na něm pracovat znova,jakmile budu mít všechna fakta shromážděná a text bude odpovídat pravidlům wikipedie.Děkuji,Ayuna 80.95.113.129 9. 2. 2011, 12:44 (UTC)
Wikivyznamenání 2. stupně („Wikikytička“)

Dobrý den, chtěl bych Vás povzbudit a poděkovat vám menší kytičkou za úpravu článku Marilyn Monroe. Chtělo by se říci, vítejte mezi námi Wikipedisty :). A propos, nechcete se i přihlásit ;)? (Rozhodně se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a jeho používání poskytuje mnoho výhod)


S pozdravy, kolega Reo + | 29. 6. 2011, 20:02 (UTC)


Zdravím a moc děkuji za kytičku - trefa do bílého:slunečnice mám moc ráda! Z IP adresy 80.95.113.129 je tedy uživatel Ayuna , už jsem se zaregistrovala. Děkuji ještě jednou, spíš mě zklamalo, že mě zde někdo napadl, že MM byla Mortensen a nikoliv Mortenson, ztratila jsem na chvíli chuť do další práce na wiki. Děkuji, Ayuna

Prosím používejte tlačítko „Ukázat náhled“[editovat zdroj]

Dobrý den! Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí editace stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Chevees (diskuse) 3. 8. 2012, 11:06 (UTC)

Marilyn Monroe[editovat zdroj]

Nemažte prosím šablony {{fakt}} bez dodání zdroje. Díky. --Ladin (diskuse) 11. 10. 2012, 11:44 (UTC)

Jak ale ozdrojovat pitevní zprávu, která je doložená v pramenech, jež uvádím dole? Ozdrojovat by se pak byly bývaly musely veškeré údaje, jež v sekci "zajímavosti" uvádím. Děkuji, Ayuna