Diskuse k Wikipedii:Jak aktualizovat cache

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pro Mozillu návod nefunguje[editovat zdroj]

Chtěl jsem vymazat cache. Postupoval jsem podle sekce "Mozilla Suite a příbuzné prohlížeče (Firefox, Netscape Navigator, …)" (mám Firefox 3.6.10), ale žádný nápis "Dotázat se před vymazáním důvěrných dat" tam nebyl. Já teď může procházet spoustu záložek, nebo hádat, jestli náhodou "Smazat nedávnou historii" není ono. Navrhuju to napsat v té sekci přesněji.--Pavel Jelínek 25. 9. 2010, 18:08 (UTC)

HotovoHotovo Hotovo. Díky, Mormegile. --Pavel Jelínek 30. 9. 2010, 08:15 (UTC)

Poslyšte, tohle mi celé nesedí. Aktualizací nic mezměním, zobrazení se vylepší jen na tu chvíli kdy držím tlačítka, pak se to všechno vrátí do nenormálu. Jakýsi nápis zasahuje do jiného nápisu a článek na wikipedie je pro mě bezcenný. Jsem BFU a návody na to, co všechno musím upravit, akualizovat a vyprázdnit pro to, abych si mohla číst články na Wikipedii jsou pro mě mimo. Zase už ajťáci dosáhli svého - budeme upgradovat tak, abychom všechno předchozí zničili a znemožnili všem ostatním přístup. Proč je nutné funkční věci ničit, to jsem doposud nepochopila a asi ani nepochopím. Zdá se, že wikipedie je pro mě ztracená. Ach jo. -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 195.113.3.55 (diskuse)

Pro chrome nefunguje[editovat zdroj]

Vlastním Google Chrome a nefunguje mi aktualizace zde a pořád mi to píše že si mám aktualizovat cache. Děkuji za odpověď. -- Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel Walter Klosse (diskusepříspěvky)

To se tam píše vždy, nemusíte se tím trápit. --Dvorapa (diskuse) 9. 12. 2018, 14:04 (CET)[odpovědět]