Diskuse k šabloně:WikizdrojePřesun2

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vložení šablony[editovat zdroj]

Tato šablona se vkládá na diskusní stránku toho uživatele, který text do Wikipedie vložil (viz historii článku); pokud se zdá, že není aktivní, pak lépe uživateli, který text upravoval nebo vložil do tohoto článku šablonu {{Přesunout na Wikizdroje}}; v článku samotném se pak nachází šablona {{WikizdrojePřesun1}} s žádostí o doplnění údajů nezbytných k přesunu.

Šablona se vkládá pomocí syntaxe {{WikizdrojePřesun2|Název článku}}.

Šablona vkládá do článku automaticky kategorii Kategorie:Žádost o údaje2, takže se zde uvedenými wikipedisty je možno komunitkovat. Vkládání této kategorie jsem zrušil, očividně se nesetkalo s příznivým posouzením ([1]). -jkb- (cs.source) 25. 9. 2008, 14:42 (UTC)


Uživateli, který vložil šablonu?[editovat zdroj]

Nemyslím, že by mělo nějaký smysl vkládat tuto šablonu uživateli, který příslušný článek označil jako kandidáta na přesun. Je téměř jisté, že takový uživatel nemá s původním textem absolutně nic společného a nemá žádné dodatečné informace o původu a dalších vlastnostech textu. Těžko tedy takové informace může doplnit. Nějakou poznámku (s úplně jinou textací) by bylo mnohem rozumnější posílat uživateli, který vložil původní text. --Mormegil 13:26, 5. 6. 2006 (UTC)

Ano, pravda, částečně. K té formulaci jsem došel pod dojmem několika návrhů na přesun, kde autory textu byli anonymové, kdežto na textu pak pracovalo víc registrovaných wikipedistů. V tomto smyslu upraveno. -jkb- 13:51, 5. 6. 2006 (UTC)