Diskuse:Tramvajová doprava v Krakově

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

@Winnetou14: Důvody, které mě vedly k odstranění poslední editace:

  1. Strojový překlad s velmi špatnou kvalitou češtiny. Navíc se do toho míchá třeba i slovenský popisek přidaného plánku...
  2. Omalovánková tabulka. Pokud má být v článku tabulka linek (a rozhodně by mělo být uvedeno, k jakému datu se stav linek vztahuje!), tak ve standardním formátu "wikitable", ne jako pestrobarevná tabulka. Jestli ty barvy něco znamenají, mělo by to být vysvětleno (což ani nebylo). A taková informace se dá sdělit určitě i jinak, decentněji, ne jenom podbarvením daného řádku.
  3. Osobně docela pochybuji i o významu uvádění intervalu spojů a doby provozu každé linky. Je někdo schopen udržovat to aktuální (vzhledem ke stavu článků o českých tramvajových provozech, natož o zahraničních...)? Patří to vůbec do encyklopedie? Budeme rádi, když někdo občas (jedno za několik let) zaktualizuje obyčejný seznam linek s trasou. Pochybuju, že by se někdo mořil i s takovými věcmi. --Harold (diskuse) 17. 1. 2015, 11:46 (CET)

Dear Harold! I can update this article, becouse I live in Krakow, so I know many things about trams in our city. Please, correct my edition - don't delate it - not only a table was added. Colours mean : blue - normal line, red fast line and black - night line. --Winnetou14 (diskuse) 18. 1. 2015, 11:16 (CET)

I restored most of informations in standard wikitable. --Harold (diskuse) 20. 1. 2015, 19:40 (CET)
thanks :) --Winnetou14 (diskuse) 21. 1. 2015, 19:59 (CET)