Diskuse:Strom roku

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Strom roku in other countries[editovat zdroj]

Strom roku or Tree of year are in many countries. Not in the same way but with the same goal. Perhaps it's possible to form the introduction more general, that interwiki to other languages could be a connection together. (see [:de:Baum des Jahres]] )regards from Austria K@rl (diskuse) 22. 12. 2012, 21:28 (UTC)

Same goal as the German version has article Strom roku (Lesy České republiky).--Alena Pokorná (diskuse) 9. 2. 2020, 16:50 (CET)

Externí odkazy či reference byly změněny (září 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 3 externí odkazy či reference na stránce Strom roku. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 5. 9. 2018, 05:25 (CEST)

Propojení s anglickou verzí[editovat zdroj]

V anglické verzi wikipedie existuje článek "Tree of the Year (United Kingdom)". Bohužel se mi jej nepodařilo propojit s českým "Stromem roku". Nevěděl byste někdo, jak to provést, potřebovala bych s tím pomoci. Díky moc.--Alena Pokorná (diskuse) 6. 2. 2020, 10:21 (CET) Německá a bavorská verze "Stromů roku" je o výběru druhu stromu a tomu je věnován i český článek Strom roku (Lesy České republiky). Myslím, že by se mohly tyto verze propojit.--Alena Pokorná (diskuse) 6. 2. 2020, 13:24 (CET)

Jazykové verze převedeny k článku "Strom roku (Lesy České republiky)".--Alena Pokorná (diskuse) 8. 2. 2020, 08:01 (CET)
Nevím, jestli to, co teď napíši, je dobře. Každý článek v jazykových verzích se stejným názvem má jiný obsah (národní vítěze soutěže, vlastní organizátory,..) a jinou fotogalerii na Wikimedia commons, ke které jsou přiřazovány infoboxy s wikidaty. Myslím, že na jeden článek mohou odkazovat pouze jedna Wikidata a že by měla mít každá jazyková verze svoje vlastní.--Alena Pokorná (diskuse) 13. 2. 2020, 21:38 (CET)