Diskuse:Hra na hrdiny

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Upřímně řečeno moc nechápu tu rubriku Světy a pravidla, která se tříská s příklady her pod nimi. Pokud to má být seznam těch stolních systémů a světů, které byly využity v PC hrách, chtělo by to lepší název. Alnag 09:17, 12. 6. 2006 (UTC)

Byl jsem nucen vyřadit odkaz: na anyworlds tečka wz tečka cz jenže je blokován jako spamový a nejde kvůli němu ukládat změny na stránce... (ani sem). Alnag 13:33, 12. 6. 2006 (UTC)

Teorie[editovat zdroj]

Kapitolka o teorii je dost slabá. Určitě jsem například někde zakopl o psychologický a sociologický výzkum RPG (ale už nevím, kde), to by mělo stát na začátku. A ostatní formulace by se měly zencyklopedičtit (zatím mě ale nenapadá, jak). --Mmh 14:38, 14. 3. 2008 (UTC)

Já mám zase dojem, že ono Hra na hrdiny, není zrovna vystihující pro počítačové RPG. Nevím, jak u stolních her, ale u počítačových her se snad RPG bere jako hra, kde se vylepšují postupně dovednosti/vlastnosti postavy. Prvky RPG může mít i strategie, která disponuje vylepšováním jednotek.--El Carlos 9. 1. 2009, 16:36 (UTC)

Příklady her vs. seznam[editovat zdroj]

Přijde mi, že na článek je paraziticky nalepen jakýsi skoro seznam "nejvýznamnějších" RPG her, které by ovšem měli být prostě seřazena a případně roztříděny v samostatném seznamu. Má někdo argument proti zahození celé sekce příklady? (S tím že na vzniklé seznamy lze odkázat v souvisejících článcích.)--Fafrin (diskuse) 4. 10. 2012, 08:30 (UTC)

Medle zahodit (a případně odkázat na seznam). --Mmh (diskuse) 4. 10. 2012, 19:05 (UTC)

Nikdo neprotestuje, takže já to vyhodím, oukej? Jsou tam nějaké odkazy, které by měly být přímo zachovány? --Mmh (diskuse) 11. 6. 2013, 11:51 (UTC)

Reklama[editovat zdroj]

Není náhodou odstavec World of Warcraft Role Play servery reklama? Odkaz je na jeden neoficiální RP server Spectrus. Pod tímto názvem odstavce bych si představoval soupis všech oficiálních Blizzard RP realmů, a ne odkaz na warez server. Pokud to reklama není, tak se omlouvám, ale zdá se mě to docela divné. PontifexFairy (diskuse) 9. 8. 2013, 06:12 (UTC)

Nepoznám, zda to je, či není reklama, ale na tom místě, kde to bylo, to rozhodně encyklopedicky nemělo co dělat, tedy jsem to smazal. (Ovšem i Vy můžete příště editovat s odvahou, tedy hned to smáznout a sem do diskuse vysvětlit, proč jste to udělal(a).) --Mmh (diskuse) 26. 8. 2013, 09:45 (UTC)