Diskuse:Frenštát pod Radhoštěm

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Milí kolegové. Tento člnánek, jak mnozí z Vás zjistili, je svým obsahem kopií článků uvedených na stránkách http://www.frenstat.info a to v souladu s autorskými právy. Osobně jsem si vyžádal souhlas jejich webmástra a dokonce jsem se setkal s nadšením z toho, že má někdo chuť tyto texty dále propagovat. Snad bude tenhle komentář tento článek dostatečně chránit před jeho smazáním. Děkuji. Bosy 11:56, 17. 2. 2005 (UTC)

Crossed copyright.svg V článku je použit materiál (http://www.frenstat.info) uvolněný držitelem nebo vykonavatelem autorských práv pod licencí GFDL. Povolení bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia pod číslem 2006072410013506.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail permissions-cs@wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.

Obnova článku[editovat zdroj]

Od roku 2005 původní, kdy byla vložena kopie textu z webových stránek Frenštátu uběhlo 7 let. Stránka si zaslouží podstatně více informací a proto vyzývám k aktivnímu zapojení se do její obnovy. P.CH.