Diskuse:Chorvatská kuna

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Sloučení s Lipa[editovat zdroj]

Podle mě nižší jednotka patří do hlavního článku o měně. Stejně tam musí být popsána a je lepší, když bude zasazena do širšího kontextu. Současný článek Lipa nemá rozsah, který by ospravedlňoval jeho samostatnou existenci. --Beren 23:45, 28. 7. 2006 (UTC)

Sloučení[editovat zdroj]

Nemám námitek, pouze jsem doplnil chybějící téma ;-) --Kibitzer 23:47, 28. 7. 2006 (UTC)

Chorvatská kuna[editovat zdroj]

Chci se zeptat, zda by nebylo lepší přemístit tento článek na Chorvatská kuna. Podobně je to řešené i u měny Bulharský lev (ne Lev (měna)). Můj názor je ten, že je lepší celý název měny (i když je oficiálním názvem pouze jeho část) než název s rozlišovačem. - UP3 18:58, 15. 4. 2007 (UTC)

Tak jsem to už udělal – po tom, co jsem zapomněl na tuto diskuzi. - UP3 17:26, 18. 6. 2007 (UTC)


Přesun HRK[editovat zdroj]

O.K. tak mě to sloučení s HRK tedy nevadí ! Děkuji že jste do Chorvatské kuny přesunuly ty obrázky bankovek -- Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel Filiposs (diskusepříspěvky)

Váš text je jinak stále dostupný v článku HRK (hodí Vás to na článek o Kuně, ale přes odkaz v záhlaví se lze vrátit)). A ty bankovky by to chtělo nějak zformátovat. Myslete i na ty, kteří si třeba wikipedii prohlížejí na menších monitorech, pomalejších linkách, nebo se jen chtějí rychle dostat k zápatí stránky. Poklepem na obrázek stejně každý uvidí ten obrázek ve skutečné velikosti. A prosím podepisujte se v diskusích čtyřmi vlnovkami. --Postrach 21:26, 5. 7. 2008 (UTC)
Odstavec o bankovkách jsem před chvílí převedl do tabulky --Unpocoloco 08:23, 6. 7. 2008 (UTC)

Přehled vzorů bankovek , platné a neplatné bankovky[editovat zdroj]

přidal jsem sem tuto kapitolu : Přehled vzorů bankovek , platné a neplatné bankovky

Myslím si že je užitecna , informace v teto kapitole jsou stoprocentní .

Pro Čechy je určitě užitečné vědět, které bankovky nejsou platné. Ted jsem to začlenil do tabulky o bankovkách. --Unpocoloco 2. 1. 2009, 11:55 (UTC)