Diskuse:Školák Kája Mařík

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, hezky shrnuto, jen mě tahá za uši tahle věta: Jeho příhody, často proložené pozorováními a příběhy z přírody (Kája Mařík vyrůstal částečně na myslivně), byly však laděny pozitivním přístupem ke katolické víře, což vedlo k faktickému zákazu knih během komunistického režimu. Navrhuji opravu (vyškrtnutí slov však a částečně), myslivna opravena na hájovnu, to je faktická chyba, Kája byl z hájovny a Zdeňa z lesovny, myslivna na samotách nebyla): Jeho příhody, často proložené pozorováními a příběhy z přírody (Kája Mařík vyrůstal v hájovně), byly laděny pozitivním přístupem ke katolické víře, což vedlo k faktickému zákazu knih během komunistického režimu. Doufám, že tato forma připomínek k obsahu Wikipedie je možná, nemám zde registraci. Zdravím H. Tesařová

Články můžete upravovat sama i bez registrace. Wikipedie:Edituj s odvahou. Petr K. 09:44, 21. 4. 2007 (UTC)

To já vím, ale když jsem to kdysi v nějakých článcích zkusila, tak pak moje změny někdo zrušil. A já se domnívám, že to bylo právě proto, že jsem je dělala jako anonym. H. T.

Zatím musel být jiný důvod. Hodnotné editace neregistrovaných jsou samozřejmě vítány. Třeba jen Vaši změnu někdo špatně pochoplil protože nebyla zdůvodněna ve shrnutí --Li-sung 12:23, 21. 4. 2007 (UTC)
Jistě jsi mylsel "Za tím" místo "Zatím". Takto to má trochu nejasný smysl...