Achozen

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Achozen
RZA 2005.jpg
Základní informace
Původ USA Los Angeles, Kalifornie, USA
Žánry Hip hop
Aktivní roky 2005 – současnost
Vydavatel urSession
Příbuzná témata System of a Down
Wu-Tang Clan
Současní členové
Shavo Odadjian
RZA
Kinetic 9
Reverend William Burke
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Achozen je hiphopová kapela, kterou založil Shavo Odadjian a RZA. Skupina sama sebe označuje jako “heavy hip-hop”. Debutová deska měla vyjít už v roce 2009 prostřednictvím Shavova internetového vydavatelství urSession, ale stále nevyšla. Na její tvorbě se podílelo spousta hostů: George Clinton - (P Funk), John Frusciante - (Red Hot Chili Peppers), Killah Priest - (Wu-Tang Clan), GZA (Wu-Tang Clan), Sick Jacken - (Psycho Realm), Leggezin Fin. První písní, která oficiálně spatřila světlo světa byla "Deuces". Hudba skupiny se taktéž objevila ve filmu Babylon A.D.. Byly to tyto písně: Deuces, Rollindissgeyes, Immaculate, Foreshadow, Digital Slaps, Build your Enemies, Blade Runner 0.8, A Single Moment.

RZA, známý pro jeho experimentální zvuk a rozmanité spoluprací, vytvořil skupinu s cílem rozšířit na jeho vlastním hudebním směru. Se skupinou provádějící i rock a rap, texty hrát s balad.

Členové[editovat | editovat zdroj]

Shavo Odadjian (System of a Down)
RZA (Wu-Tang Clan)
Kinetic 9 (Killarmy)
Reverend William Burke

Alba[editovat | editovat zdroj]

  • Achozen - debutové, stejnojmenné album se kapela pokouší vydat od roku 2009, ale bezúspěšně. Datum vydání je momentálně neznámé.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]