Diskuse s wikipedistou:Matysek1982

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Dlouhá Třebová, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence CC BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Nádvorník 13:56, 13. 5. 2006 (UTC)

Vkládání podpisu
Vkládání podpisu

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Je zvyklostí, že své příspěvky v encyklopedických článcích zásadně nepodepisujeme. Příspěvky na diskusních stránkách ale vždy zakončujeme svým podpisem. Jak na to? Podepíšete se tak, že na konec svého diskusního příspěvku napíšete čtyři vlnovky ~~~~. Ty můžete vložit i kliknutím na ikonku Podpis a datum v panelu nástrojů nad editačním oknem. Při uložení změn se pak vlnovky automaticky nahradí Vaším uživatelským jménem (nebo u neregistrovaných přispěvatelů IP adresou) a aktuálním datem. Podpis v diskusi je užitečný, aby bylo všem jasné, kdo co napsal a kdy. Děkuji za pochopení.

Prosím, nemažte ničí diskusní příspěvky a to ani, když je diskuse uzavřená. Děkuji. --Japo ¿ 11:54, 12. 9. 2006 (UTC)

Myslim, že tahle rada přijde vhod, takže posílám :)

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Chci Vás však poprosit o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak článek bude vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty stránkou nejdůležitější, zobrazují se tam veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změny i historie článku zbytečně znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, tak vyplňte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň také dáváte najevo, že další změny v nejbližší době neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout a opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc. --Chmee2 12:50, 12. 9. 2006 (UTC)

Subpahýly[editovat zdroj]

Prosím, nepřidávej do wikipedie články typu Jan Kovář nebo Engelbert Kovář. Z článku není vůbec patrné, co byl dotyčný zač, není uvedeno, jaké obce byl starostou a celkově má článek velice málo informací. Druhým problémem je, zda byla dotyčná osoba encyklopedicky významná - soudím, že mimo dotčenou obec o této osobě téměř nikdo nikdy neslyšel. Čím se zasadil pro blaho lidstva? napsal knihu? složil hudební skladbu? Prováděl nějaký výzkum? byl alespoň všeobecně známý? Pokud usoudíš, že tyto články vskutku nejsou hodné encyklopedie, prosím, označ je šablonou {{smazat}}. Díky, JAn 15:11, 14. 9. 2006 (UTC)

hylváty[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Hylváty. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit alespoň mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Zirland 15:22, 14. 9. 2006 (UTC)