Wikipedista:Eva Vele (WMCZ)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Eva Andrejsová (WMCZ)[editovat | editovat zdroj]

Eva Andrejsová kurátor výstavy vernisáž.jpg

Eva Andrejsová (WMCZ)

  • mail:eva.andrejsova@ symbol.svgwikimedia.cz
  • tel.: +420 608 770 271
  • Chcete-li mě kontaktovat, napište do mé diskuse.

Témata zájmu[editovat | editovat zdroj]

Vystudovala jsem obor Teorie a dějiny moderního a současného umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a stále studuji Dějiny umění na Karlově univerzitě. Věnuji se především současnému umění a jeho výstavnictví. Na volné noze jsem kurátorovala několik výstav studentů AVU. A protože se pohybuji především mezi mladými současnými umělci, již čtvrtým rokem po večerech přednáším dějiny umění pro studenty hlásící se na umělecké střední a vysoké školy a vedu seminář současného umění pro veřejnost v Nové galerii na Vinohradech.

Od února 2021 zastávám pozici Projektové koordinátorky pro GLAM, partnerství s kulturními institucemi a advokacii v rámci Wikimedia Česká republika [1]. Wikipedii jsem vždy fandila a nyní se občas i věnuji nějaké té editaci.

Wikimedia Foundation
Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Nejedná se o encyklopedický článek. Pokud tuto stránku vidíte na jiném serveru než na Wikipedii, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:Eva_Vele_(WMCZ).