Wikipedie:Povolené zdroje/Richard Horčic

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Copyright.svg

V článku je použit materiál uvolněný držitelem autorských práv pod licencí GFDL. Povolení odeslané držitelem autorských práv bylo doručeno do systému OTRS spravovaného PR oddělením Wikimedia pod číslem 2007121110009711.

Tato šablona neslouží k prohlášení autora o vlastnictví; vkládá ji pouze tým OTRS poté, co na e-mail info-cs zavináč wikimedia.org obdrží jasné potvrzení o uvolnění díla pod danou licencí.


Upozornění: Tato šablona je již zastaralá, ale z této stránky ji neodstraňujte, je stále důležitá.

Hadi[editovat | editovat zdroj]

Stránky Richarda Horčice[editovat | editovat zdroj]

Richard Horčic, známý český terarista a provozovatel uznávaných stránek o herpetoteraristice, specializovaných na hroznýšovité a užovkovité (dokonce s poradnou), poskytl povolení k použití svých textů i obrázků na wikipedii pod svobodnými licencemi. Jako jedinou podmínku klade uvedení autora a odkaz na své stránky (což obojí je beztak povinné, neboť autor je autor a zdrojová stránka je zdrojová stránka).

Podstatná část mailu:

Co se týče spolupráce, rád poskytnu jak své články, tak i fotografie z mé galerie. Jsou Vám k dispozici všechny z mých stránek, vyberte si z nich, které se Vám budou nejvíce zamlouvat. Budu rád, že pomohu dobré věci a že se mohu podílet na tak skvělém projektu jako je wikipedia. Neočekávám samozřejmě žádný honorář, dostatečnou odměnou mi bude co největší počet čtenářů. Jen bych uvítal, kdyby byl u zveřejněných fotografií a článků malý odkazík na moje stránky....trochu té reklamy nikdy neškodí :o)

Odkazy na stránky:

  • Galerie !Pozor! Ne všechny obrázky jsou pana Horčice. Autorství je ovšem řádně a zřetelně vyznačeno, dakže budete vidět, co smíte publikovat a co ne...
  • Stránky o teraristice. Cinik 15:14, 21. 3. 2006 (UTC)