Soubor:BSicon RP2e.svg
Vzhled
Velikost tohoto PNG náhledu tohoto SVG souboru: 500 × 500 pixelů. Jiná rozlišení: 240 × 240 pixelů | 480 × 480 pixelů | 768 × 768 pixelů | 1 024 × 1 024 pixelů | 2 048 × 2 048 pixelů.
Původní soubor (soubor SVG, nominální rozměr: 500 × 500 pixelů, velikost souboru: 316 bajtů)
Historie souboru
Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.
Datum a čas | Náhled | Rozměry | Uživatel | Komentář | |
---|---|---|---|---|---|
současná | 28. 5. 2015, 21:44 | 500 × 500 (316 bajtů) | MelioraCogito | Reduced file size / ISO to UTF-8 | |
20. 10. 2011, 11:22 | 500 × 500 (492 bajtů) | Tuvalkin | 4 dashes | ||
17. 7. 2011, 00:02 | 500 × 500 (533 bajtů) | Tuvalkin | fix orient. | ||
30. 1. 2011, 02:40 | 500 × 500 (638 bajtů) | Tuvalkin | {{Information |Description={{en|1= two-lane road joining from east}} {{eo|1= Dualea ŝoseo el oriento}} {{pt|1= Estrada de duas faixas vinda de leste}} |Source=*File:BSicon_RP2eRP2.svg |Date=2011-01-30 00:40 (UTC) |Author=*[[:File:BSicon_RP2eRP2.svg |
Využití souboru
Tento soubor používá následujících 13 stránek:
- Elektrická dráha na Letné v Praze
- Tramvajová trať Chotkovy sady – Špejchar
- Tramvajová trať Malostranská – Bílá Hora
- Tramvajová trať Na Knížecí – Radlická
- Tramvajová trať Nové Strašnice – Ústřední dílny Dopravního podniku
- Tramvajová trať Prašný most – Divoká Šárka
- Tramvajová trať Průběžná – Nádraží Hostivař
- Tramvajová trať Starý Hloubětín – Lehovec
- Tramvajová trať Vinohradské hřbitovy – Sídliště Malešice
- Tramvajová trať Vozovna Motol – Sídliště Řepy
- Tramvajová trať Vozovna Střešovice – Sídliště Petřiny
- Tramvajová trať Vítězné náměstí – Nádraží Podbaba
- Wikipedista:Bovera78/Pískoviště/Šablony
Globální využití souboru
Tento soubor využívají následující wiki:
- Využití na be.wikipedia.org
- Využití na bn.wikipedia.org
- Využití na ca.wikipedia.org
- Využití na de.wikipedia.org
- Využití na el.wikipedia.org
- Využití na en.wikipedia.org
- Suez Canal
- Port Said
- Gyeongbu Line
- Minuteman Bikeway
- Cotswold Line
- Gladstone Branch
- Shek Mun station
- Gold Coast railway line
- Raritan Valley Line
- Davisville Yard
- Howrah railway station
- Warsaw Commuter Railway
- Sunshine Motorway
- Grand Junction Railroad
- Northampton and Lamport Railway
- Viva Pink
- Niles Canyon Railway
- Middleton Railway
- Napa Valley Wine Train
- Howard station (CTA)
- Kimberley Park railway station
- Ohlone Greenway
- Granville station (CTA)
- User:ChrisRuvolo/Sandbox
- Berwyn station (CTA)
- Argyle station (CTA)
- Joliet Union Station
- South Boulevard station
Zobrazit další globální využití tohoto souboru.