Seznam dílů seriálu Mr. Robot

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Toto je seznam dílů seriálu Mr. Robot. Americký dramatický seriál Mr. Robot začala vysílat stanice USA Network 24. června 2015.

Přehled řad[editovat | editovat zdroj]

ŘadaDílyPremiéra v USA
První dílPoslední díl
1 102015062424. června 2015201509022. září 2015
2 122016071313. července 20162016092121. září 2016
3 102017101111. října 20172017121313. prosince 2017
4 bude oznámenobude oznámenobude oznámeno

Seznam dílů[editovat | editovat zdroj]

První řada (2015)[editovat | editovat zdroj]

Č. v seriáluČ. v řadě Původní názevRežieScénářPremiéra v USA
11eps1.0_hellofriend.movNiels Arden OplevSam Esmail2015062424. června 2015
Elliot Alderson, bezpečnostní inženýr, co trpí úzkostmi a depresí, přes den pracuje u bezpečnostní společnosti AllSafe. V noci však hackuje osobní informace svých blízkých. Aby se vyrovnal se svým psychickým stavem, často užívá Morfin a další drogy. V práci Elliot zastaví DDos útok na největšího klienta AllSafe, korporaci E Corp. Nalezne složku pojmenovanou fsociety00.dat a vzkaz, co ho žádá, aby škodlivý malware uvnitř sítě E Corp neničil. Elliot ho nesmaže. Cestou domů ho v metru osloví tajemný pan Robot, vůdce hnutí fsociety, a vyzve Elliota k připojení se ke skupině. Fsociety chce vymazat všechna data o dluzích, které jsou E Corp lidé dlužni. Tím by si byli na světě zase všichni rovni. Elliot váhá, ale když vidí, jak se lidé z E Corp chovají k jeho kamarádce Angele (která u AllSafe také pracuje), souhlasí. Při vyšetřování útoku pak poskytne FBI zfalšovanou složku, ve které je zakódovaná IP adresa technického ředitele E Corpu, Terry Colbyho. Ten je z útoku obviněn a zatčen. Elliot se raduje, cestou domů ho ale zastaví lidé v černých autech, co ho převezou přímo do sídla E Corp, kde na něj čeká zástupce technického ředitele Tyrell Wellick. 
22eps1.1_ones-and-zer0es.mpegSam EsmailSam Esmail201507011. července 2015
Tyrell Wellick, co by prozatímní technický ředitel, nabízí Elliotovi práci v E Corp. Ten ji odmítne. Elliot se bojí, že FBI a E Corp na jeho podvrh přijdou a bere zvýšené dávky morfinu. Darlene, jedna z členek fsociety, překvapivě vpadne do Elliotova bytu a dovede ho zpátky k fsociety. Pan Robot chce, aby Elliot zničil i offline zálohy E Corpu v datovém centru Steel Mountain. To má zařídit díky hacknutí přilehlého plynovodu, což by zapříčinilo explozi. Elliot vycouvá, protože nechce nikoho zabít. Mezitím prosí svoji dealerku a kamarádku Shaylu o víc morfinu. Ta ho shání u nebezpečného Fernando Very, který Shaylu zmlátí a znásilní. Když to Elliot vidí, shromáždí o něm veškeré informace a přes zákaz Shayly ho udá policii. Cisco, neznámý hacker spolupracující s čínskou skupinou The Dark Army, hackne počítač Ollieho, přítele Angely. Elliot přijde na plán, jak zničit zálohy bez exploze. Chce je sdělit panu Robotovi, ten chce ale nejdřív slyšet o Elliotově otci. Elliot se mu svěří o leukémii svého otce, o které neměl nikdy nikomu říct. Elliot se však svěřil své matce. Jeho otec poté zemřel a nikdy mu neodpustil. Pan Robot shodí Elliota ze zábradlí na kamennou pláž jako trest za vyzrazení tajemství svého otce. 
33eps1.2_d3bug.mkvJim McKaySam Esmail201507088. července 2015
Na místo technického ředitele E Corp je překvapivě jmenován Scott Knowles, a ne Tyrell Wellick. Ten je rozhořčen a zaplatí bezdomovci, aby ho mohl zbít. Cisco vydírá Ollieho a chce, aby počítače v AllSafe nakazil jeho CDéčkem. Elliot se probouzí v nemocnici a po vyšetření musí své psycholožce slíbit, že přestane brát morfin, i když to ve skutečnosti neplánuje. Tyrell svede asistenta generálního ředitele E Corpu a do mobilu mu nainstaluje software. Elliot věří, že s fsociety skončil a snaží se být normálnější. Políbí a pozve Shaylu na party, co pořádá jeho šéf Gideon z AllSafe. Během party se však objeví zprávy, že fsociety vypustila na internet maily Colbyho, ve kterých měl krýt starý toxický skandál ve Washington Township, na jehož následky zemřel jak Elliotův otec, tak i Angelina matka. Ollie se přizná Angele k jeho nevěrám a vyloží jí Ciscovy požadavky. Angela se bojí krádeže identity a nabádá Ollieho, aby CD do AllSafe nainstaloval. Elliot se po zprávách vrací k fsociety. Gideon vůči němu začíná pojímat podezření. 
44eps1.3_da3m0ns.mp4Nisha GanatraAdam Penn2015071515. července 2015
Elliot přichází s novým plánem, jak zničit offline zálohy. Chce do Steel Mountain zasadit Raspberry Pie a tím obejít tamní kontrolní systém teploty, zvýšit ji, a pásky uškvařit. Tím by se vyhnul nutnosti někoho zabít. Aby to ale vyšlo, do Steel Mountain se musí dostat fyzicky. Elliot, pan Robot a další členové fsociety Romero a Mobley tam s ním jedou, ale Elliot, který se zatčením Very přišel i o svoje drogy, prochází silnými abstinenčními příznaky, včetně několika bizarních halucinací. Pan Robot ho uklidní, že od něj neodejde a že není sám. Darlene a Trenton (další členka fsociety) se snaží kontaktovat Cisca, který je zároveň i ex-přítelem Darlene. Cisco měl zařídit, aby Dark Army zničila offline zálohy simultánně i v Číně a vyřídila tak E Corp mezinárodně. Mezitím se Angela potká se Shaylou, která jí dá extázi. Na party se potom políbí a Angela druhý den nakazí AllSafe s CDéčkem od Cisca. 
55eps1.4_3xpl0its.wmvJim McKayDavid Iserson2015072222. července 2015
S pomocí fsociety se Elliot dostane do Steel Mountain. Tam potká Tyrella a jeho ego natolik, aby ho vzal do patra s omezeným přístupem, kam Elliot potřebuje zasadit Raspberry Pie. Tyrell mu řekne, že ví, že za zatčením Colbyho stojí právě on, nicméně ho neplánuje udat. Elliot Raspebrry Pie úspěšně nainstaluje, Dark Army však odmítne zničit zálohy v Číně, a tím pádem celá operace padá. Tyrell společně s jeho ženou Joannou povečeří s nově jmenovaným technickým ředitelem Scottem Knowlesem a jeho manželkou Sharon. Tyrell udělá na záchodě Sharon sexuální návrh. Angela sdělí Olliemu, že infikovala AllSafe s CDéčkem od Cisca, opustí ho a přestěhuje se ke svému otci. Ten je až po uši v dluzích za léčbu jeho zesnulé ženy, matky Angely. Elliot plánuje jít na rande se Shaylou, když ale dorazí domů, najde její mobil na zemi. Zvedne ho a na druhém konci se ozve Vera z vězení. Jeho kumpáni Shaylu unesli jako pomstu za to, že Elliot dostal Veru do vězení. 
66eps1.5_br4ve-trave1er.asfDeborah ChowKyle Bradstreet2015072929. července 2015
Verův bratr unesl Shaylu, aby donutil Elliota dostat díky svým schopnostem Veru ven z vězení dřív, než ho někdo zabije tam. Elliot navštíví Veru, aby se seznámil se kybernetickým zabezpečením vězení, a později si uvědomí, že to sám Verův bratr plánuje Verovu vraždu uvnitř. Scott Knowles řekne Tyrellovi, že se mu jeho žena svěřila a poníží ho. Tyrell zuří, jeho žena Joanna ho ale ujistí, že Sharonina touha potom být chtěná, je její slabina, a podporuje ho v dalším jejím svádění. Angela kontaktuje právničku, která řešila případ smrti její matky, s tím že nové důkazy plynoucí z uniklých mailů Colbyho by mohly vše změnit. Advokátka namítne, že nemá šanci bez přímého svědka zevnitř. S pomocí Darlene dokáže Elliot dostat Veru z vězení, ten ihned zastřelí svého bratra. Elliot se domáhá vidět Shaylu, Vera mu odpoví, že celou tu dobu byla s ním. Hodí Elliotovi klíče od auta a zmizí. Elliot otevře kufr a nalezne Shaylu s podřezaným hrdlem. 
77eps1.6_v1ew-s0urce.flvSam EsmailKate Erickson201508055. srpna 2015
Ve vzpomínce se Elliot poprvé setkává s Shaylou. Dá mu akvarijní rybičku a Elliot jí pomůže se stěhováním do vedlejšího bytu. Shayla se chce s Elliotem spřátelit, i když jemu to s lidmi moc nejde. Nakonec se stane jeho dealerkou, což jí přivede k Verovi jako k dodavateli. V přítomnosti uplynul od Shayliny smrti měsíc. Elliotova psycholožka Crista ho propouští. Angela přichází s novým plánem. Zalže o tom, že Colbyho křivě obvinila ona, výměnou za jeho svědectví o toxickém skandálu ve Washington Township roku 1993. Gideon prosí, ať to nedělá, protože takové pochybení zaměstnance by AllSafe potopilo. Mezitím se Elliot a Darlene snaží dát fsociety zase dohromady. Darlene chce zařídit schůzku se samotnou vůdkyní Dark Army, tajemnou Whiterose. Na firemní party Tyrell opětovně flirtuje s Sharon. Vyláká ji na střechu, a potom co se mu jí nepovede svést, uškrtí ji. Elliot se překvapivě vrátí ke své psycholožce. Svěří se jí, že nebere své léky, hackuje všechny okolo a zoufale se snaží najít cestu ven ze samoty. 
88eps1.7_wh1ter0se.m4vChristoph SchreweRandolph Leon2015081212. srpna 2015
Darlene ukradne zbraň a jede na hodinu baletu, kde na ni čeká Angela. Baví se spolu o Elliotovi, z čehož vyplývá, že se již dávno znají. Elliot a fsociety plánují novou operaci, stále ale potřebují Dark Army. Elliot se setká s Whiterose, transgender ženou posedlou časem. Ta mu sdělí, že Dark Army prvně vycouvala kvůli Gideonovi, který Elliota podezřívá a nastražil na server E Corpu, který fsociety dříve hacknula, obranný honeypot. S pomocí Darlene ho dokáže Elliot odstranit. Gideon navštíví Tyrella, aby ho o honeypotu informoval, v domnění že je stále funkční. Tyrell se setkává s panem Robotem a z jejich konverzace je jasné, že spolu spolupracují. Tyrell varuje Robota, aby si dával pozor, protože zná jeho tajemství, což Robot nezaujatě odbyde. Policie chce vyslechnout manžele Wellickovi ohledně vraždy Sharon, těhotná Joanna si ale úmyslně přivodí porod, aby odvedla pozornost. Elliot poví Darlene o úspěchu jejich plánu a Darlane mu řekne, že ho má ráda. Elliot ji políbí, Darlene je znechucená. Ptá se Elliota, jestli zase zapomněl. Elliot si uvědomí, že Darlene je jeho sestra. Doma Elliot projde CD se starými rodinnými fotkami. Zjistí, že pan Robot je jeho otec. 
99eps1.8_m1rr0r1ng.qtTricia BrockSam Esmail2015081919. srpna 2015
Ve vzpomínce vidíme malého Elliota a jeho otce v opravně počítačů nesoucí jméno „Pan Robot“. Joanna porodí a řekne Tyrellovi, že musí dát věci do pořádku, pokud chce zůstat součástí rodiny. Tyrell vyhoví žádosti zrušit honeypot, čímž umožní plán fsociety a Dark Army. Poté je z E Corpu kvůli obvinění Scotta Knowlese propuštěn. Pan Robot přichází k Elliotovi domů, ten nevěří, že jeho otec nyní žije. Pan Robot slíbí, že vše vysvětlí, pokud s ním Elliot pojede do domu, kde vyrostl. Když tam dorazí, rozrušený Elliot vyhodí Robota z okna, protože to mu jeho otec udělal, když pověděl své matce o jeho nemoci. Zraněný Robot potom vezme Elliota – svého syna – na hřbitov. Mezitím spolu Elliota hledají Darlene i Angela. Na hřbitov dorazí ve chvíli, kdy pan Robot naléhá na Elliota, aby mu ho už nikdy nikdo nenechal vzít. Darlene volá na Elliota a ten chce Darlene představit jejich nově nalezeného otce. Když se ale otočí, pan Robot zmizel a Elliot stojí jen nad náhrobním kamenem svého otce. Elliot si uvědomí, že to on sám na sebe ve svých představách bral podobu pana Robota, který neexistuje a jeho otec je skutečně mrtvý. Propuštěný Colby nabízí Angele práci u E Corp. Darlene vezme Elliota domů, kde ho navštíví Tyrell a domáhá se znát celý Elliotův plán. Ten ho vezme do arkády – sídla fsociety - a shodnou se na spolupráci. Pak se ale zadívá na zbraň, kterou Darlene dřív ukryla ve stroji na popcorn. 
1010eps1.9_zer0-day.aviSam EsmailSam Esmail201509022. září 2015
Po třech dnech se Elliot sám probouzí v Tyrellově SUV a na nic si nevzpomíná. Plán fsociety vyšel a k potěšení společnosti je celý svět uvržen do ekonomického chaosu. Dluhy neexistují. Angela přijmula Colbyho nabídku a začíná pracovat u E Corp. Doufá, že dokáže věci změnit zevnitř. Během živého televizního interview se zastřelí jeden z šéfů E Corp poté, co konstatuje, že situace je neřešitelná. Elliot hledá Tyrella, ale nemůže ho najít ani poté, co se setká s Joannou a představí se jako „Ollie“. Zoufalý se v sobě snaží najít pana Robota. Ten ho utvrdí v tom, že co dělají je správné, protože celý svět je jen umělost a jejich revoluce je opodstatněná. Městem otřásají oslavy. Elliot se vrací domů, kde ho navštíví neznámá návštěva. Po titulcích se v bonusové scéně objeví Whiterose a Philip Price, generální ředitel E Corpu. Oba se očividně důvěrně znají a Price naznačí, že ví, kdo za vším stojí. 

Druhá řada (2016)[editovat | editovat zdroj]

Č. v seriáluČ. v řadě Původní názevRežieScénářPremiéra v USA
111eps2.0_unm4sk-pt1.tcSam EsmailSam Esmail2016071313. července 2016
Flashback z minulosti naznačí, že v den útoku nahrál maskovaný Tyrell Wellick video za fsociety. Měsíc po útoku žije Elliot s jeho matkou odtržený od světa. Díky opakování stejné rutiny se snaží z hlavy vyhnat pana Robota, který ho mučí svou přítomností. Zároveň mu ale odmítá prozradit, kde je Tyrell. Darlene se chopila vedení fsociety a vloupe se do domu hlavní právní zástupkyně E Corpu Susan Jacobsové. Tu poté pomocí hackování z domu vystrnadí. Její vila nyní slouží jako nová základna fsociety. S pomocí Mobleyho pak hackne Banku E Corp a drží její data jako rukojmí. 
122eps2.0_unm4sk-pt2.tcSam EsmailSam Esmail2016071313. července 2016
Aby Banka E Corpu dostala svá data zpátky, požaduje fsociety téměř 6 milionů dolarů. Scott Knowles je podle pokynů nese do parku, kde ho ale vzkaz donutí přede všemi peníze spálit. Tím fsociety vyjádří, že jim o peníze nejde. Angela mezitím spokojeně stoupá po karierním žebříčku v E Corp a zdánlivě přestává řešit její žalobu. Joanna dostane nepodepsaný box, ve kterém je mobil, zmešká ale příchozí hovor. Elliot se dozvídá, že se stává panem Robotem zatímco spí. Gideon navštíví Elliota a hrozí mu, že svá podezření sdělí FBI. Elliot ho odbyde s tím, že mu nemůže pomoci. Gideon je potom zastřelen neznámým mužem v baru. Elliot je zdrcen. Probouzí se z jednoho ze svých bludů, když zrovna telefonuje a zjišťuje, že na druhém konci je Tyrell. 
133eps2.1_k3rnel-pan1c.ksdSam EsmailSam Esmail2016072020. července 2016
Ze scény z minulosti se dozvídáme, že Romero chtěl arkádu pronajmout Mobleymu, ten ho ale přesvědčil, ať se přidá k fsociety a arkádu jí nechá jako základnu. Po matoucím hovoru s Tyrellem a zprávě po Gideonově smrti se Elliot rozhodne zbavit pana Robota navždy. Mobley hledá Romera a najde ho zastřeleného u jeho matky doma. To ho vyděsí a kontaktuje Trenton, se kterou se obávají, že po fsociety jde Dark Army a přestávají věřit Darlene a Elliotovi. Dominique DiPierrová, agentka FBI, vyšetřuje Romerovu vraždu. Elliotův kamarád Leon mu sežene Adderall, silnou povzbuzující drogu, jímž se Elliot málem předávkuje. Na náboženské skupině, kam Elliot chodí v rámci svojí rutiny, má protináboženský výlev a vyhodí svůj deník. Najde ho Ray, jeden z místních, který shání inženýra, který by pomohl s jeho nekalými úmysly. Přesvědčí Elliota, aby se mu o panu Robotovi svěřil. Philip Price pozve Angelu na firemní večeři a poradí ji, „ať si věci nebere tak osobně“. DiPierrová najde u Romerovy matky plakát zvoucí na „Párty konce světa“, kterou fsociety pořádala v arkádě, aby po útoku zametla stopy. Dom arkádu najde. 
144eps2.2_init1.asecSam EsmailSam Esmail2016072727. července 2016
Ve scéně z minulosti navštíví Darlene Elliota na Hallowena. Elliot se zmíní, že se chystá nastoupit k AllSafe a s Darlene vzpomíná na otce. V tu chvíli se pan Robot poprvé objeví. V přítomnosti Pan Robot Elliotovi nabídne, že pokud ho porazií v šachu, zmizí navždy. Všechny hry ale skončí patem. FBI prohledává arkádu a nalezne kulku. Whiterose připomíná Priceovi, aby se držel plánu, a sám sleduje vyšetřování FBI. Angela předpokládá, že si Price přeje, aby přesvědčila ostatní žalobce k upuštění od podmínky nezávislých kontrol továrny ve Washignton Township za dostatečně tučné odškodné. On to ale odmítá. Angela se postará o zatčení dalších vedoucích, co zavinili onen toxický skandál. Joanně dochází finance, protože platí muži, co našel Tyrellovo auto za mlčení, protože policie hledá Tyrella jako viníka útoku. Potřebuje odstupné svého muže, Scott jí ho odmítá vyplatit, i když by dosvědčila, že v noc vraždy Sharon Tyrell nedorazil domů. Cisco ujistí Darlene, že Dark Army Romera nezabila, ale že se pravděpodobně zapletl do nelegálního sledovacího programu Berenstain, který tajně vede FBI. Elliot ví, že se Darlene dostává do úzkých a musí zjistit, co všechno FBI o fsociety ví. Souhlasí tedy s tím, že pomůže Rayovi, aby se dostal k počítači a mohl hacknout FBI. 
155eps2.3_logic-b0mb.hcSam EsmailKyle Bradstreet201608033. srpna 2016
Elliot na Rayově počítači napíše malware, co má hacknout mobily federálů, k tomu je ale potřeba fyzicky nainstalovat femtobuňku v jejich kancelářích. Ty jsou kvůli vyšetřování v budově E Corpu. Darlene o to žádá Angelu s tím, že by mohli zamést stopy po Angelině nainstalování nakaženého CD v AllSafe. Angela odmítne. Joanna nechá zabít muže, kterému platí za mlčení. Elliot žádá, aby mu Ray přivedl jeho minulého ajťáka– RTho - protože nedokáže Rayův problém vyřešit bez něj. Dom a její tým odjíždí do Číny, aby tam vyšetřovali zapojení Dark Army do útoků z devátého května. Setkají se s ministrem státní bezpečnosti Zhangem, který je ve skutečnosti Whiterose. Dom zapřede na večírku hovor se Zhangem a druhý den se ona i zbytek FBI ocitne pod palbou. Joanna dostane hovor, na jehož druhém konci jen ztěžka dýchá, možná Tyrell. Ollie se sejde s Angelou, ta zjistí, že Ollie spolupracuje s FBI. Angela potom souhlasí s Darliiným plánem. RT prozradí Elliotovi, že Ray vede webovou stránku s nelegálním obchodem drog, zbraní i bílého masa. Elliot přemýšlí, jak situaci vyřešit. V noci ho ale z domu vyvlečou Rayovi kumpáni a brutálně ho zbijí do bezvědomí, zatímco mu Ray připomíná, že se neměl koukat, kam nemá. 
166eps2.4_m4ster-s1ave.aesSam EsmailAdam Penn2016081010. srpna 2016
Elliot se ocitne ve zvrácené seriálové verzi rodinného výletu s Tyrellem zavřeným v kufru auta. Bojí se, že pan Robot převzal úplnou kontrolu, ten ho ale ujistí, že ho má jeho bláznivá představa jen dostat skrz bolest, kterou si Elliot prochází v nemocnici potom, co ho Rayovi muži zbili. Když se Elliot probudí, Ray ho unese z nemocnici a zavře ve sklepě. Tam plačící Elliot poděkuje panu Robotovi za jeho ochranu a obejme ho. Cisco vyzvedá femtobuňku u Dark Army. Dom přežije střelbu, oba střelci spáchali sebevraždu. Oficiálně jsou za masakr viněni čínští separatisté, Dom ale věří, že za ním stojí Dark Army. Kongres zamítne státně financovat topící se E Corp. S pomocí Darlene a Mobleyho Angela instaluje femtobuňku v kanceláři federálů. Než akci stihne dokončit, vyruší ji Dom. 
177eps2.5_h4ndshake.smeSam EsmailSam Esmail2016081717. srpna 2016
Dom podezřívá Angelu, protože ji viděla na patře federálů a také zná její minulost. Nakonec je ale Angela schopna instalaci femtobuňky dokončit. Poté jede za Darlene a oznámí jí, že ví, že spolu s Elliotem založila fsociety, protože si pamatuje filmové masky, které používají. Angela přijme odškodné a přiměje ostatní žalobce k upuštění od podmínky o nezávislých kontrolách. Poté donutí Price, aby ji přeložil do oddělení risk managementu. Zatímco je Elliot stále uvězněn ve sklepě, pan Robot se přizná, že střelil Tyrella. Ray nutí Elliota spravit jeho sítě, což Elliot udělá, přitom ale také udá Raye FBI. Ray ví, co Elliot udělal, ale nechá ho odejít, než FBI dorazí, protože cítí vinu. Pan Robot se konečně usmíří s Elliotem a chce spolupracovat. Gang, který spolupracoval s Rayem napadne Elliota, Leon ale útočníky ubodá. Poté Elliotovi řekne, že zítra dostane dopis a ať dělá, co je v něm napsané. Také chce, aby pozdravoval Whiterose – očividně s ní spolupracuje. V pohovoru s Kristou Elliot přizná, že celou tu dobu nebyl u své matky. Divák se konečně dozvídá, že Elliot je ve vězení. 
188eps2.6_succ3ss0r.p12Sam EsmailCourtney Looney2016082424. srpna 2016
199eps2.7_init5.fveSam EsmailKyle Bradstreet a Lucy Teitler2016083131. srpna 2016
2010eps2.8_h1dden-pr0cess.axxSam EsmailKor Adana a Randolph Leon201609077. září 2016
2111eps2.9_pyth0n-pt1.p7zSam EsmailSam Esmail2016091414. září 2016
2212eps2.9_pyth0n-pt2.p7zSam EsmailSam Esmail2016092121. září 2016

Třetí řada (2017)[editovat | editovat zdroj]

Č. v seriáluČ. v řadě Původní názevRežieScénářPremiéra v USA
231eps3.0_power-saver-mode.hSam EsmailSam Esmail2017101111. října 2017
242eps3.1_undo.gzSam EsmailSam Esmail2017101818. října 2017
253eps3.2_legacy.soSam EsmailSam Esmail2017102525. října 2017
264eps3.3_metadata.par2Sam EsmailKyle Bradstreet201711011. listopadu 2017
275eps3.4_runtime-error.r00Sam EsmailKor Adana a Randolph Leon201711088. listopadu 2017
286eps3.5_kill-process.incSam EsmailKyle Bradstreet2017111515. listopadu 2017
297eps3.6_fredrick+tanya.chkSam EsmailAdam Penn2017112222. listopadu 2017
308eps3.7_dont-delete-me.koSam EsmailSam Esmail2017112929. listopadu 2017
319eps3.8_stage3.torrentSam EsmailKyle Bradstreet a Courtney Looney201712066. prosince 2017
3210shutdown -rSam EsmailSam Esmail2017121313. prosince 2017

Čtvrtá řada[editovat | editovat zdroj]

V prosinci 2017 bylo oznámeno, že seriál získá čtvrtou řadu, která bude finální řadou seriálu.[1]

Speciály[editovat | editovat zdroj]

Č. NázevPremiéra v USA
1Mr. Robot_dec0d3d.doc2016062020. června 2016

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. GOLDBERG, Lesley. 'Mr. Robot' to End With Season 4 on USA Network (Exclusive) [online]. The Hollywood Reporter, 2018-08-29 [cit. 2018-12-25]. Dostupné online. (anglicky) 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]