Na parket! (3. řada)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Na parket (sezóna 3))
Skočit na: Navigace, Hledání

Info[editovat | editovat zdroj]

Dne 4. června 2012 Disney Channel oznámil, že se seriál vrátí ve 3. řadě. V této řadě nebude Kenton Duty účinkovat jako hlavní postava, ale pouze jako hostující hvězda.

Dne 25. července 2013 bylo oznámeno, že seriál Na Parket! byl zrušen, a 3. řada je jeho poslední.

  • Tato řada se začala vysílat 16. února 2013
  • Začátek vysílání v USA: 14. října 2012
  • Konec vysílání v USA: 10. listopadu 2013
  • Začátek vysílání v ČR: 16. února 2013
  • Konec vysílání v ČR: 2. února 2014

Obsazení[editovat | editovat zdroj]

  • Bella Thorne, Zendaya a Davis Cleveland hráli ve všech dílech.
  • Roshon Fegan chyběl v pěti dílech.
  • Adam Irigoyen chyběl v pěti dílech.
  • Caroline Sunshine chyběla v deseti dílech.

Díly[editovat | editovat zdroj]

Celkové
Pořadí
Pořadí Originální název dílu Český název dílu Premiéra v USA Premiéra v ČR Produkční
číslo
50 1 Fire It Up Zapal to 14. října 2012 16.února 2013 301

CeCe a Rocky se zděsí, když zjistí že shořelo Na parket Chicago! Vysílání show je dočasně pozastaveno. Jelikož CeCe byla poslední ve studiu a nechala zapnutou kulnou před tím než odjela do Japonska, tak si myslí že je to její vina. Mezitím Gary je v depresi protože je bez práce, tak Ty přesvědčí Deuce aby ho zaměstnal v Pizerii u Krastyho. Nakonec se ukáže, že za požár může Garyho vadné solárium.
Písně: Calling All the Monsters, Law of Averages
Chybí:
Hostující hvězdy:Anita Barone jako Georgia, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Elektrolytes hrají sami sebe

51 2 Funk It Up Urovnej to 28. října 2012 16.února 2013 302

CeCe má bez Na parket Chicago! chandru. Je inspirována projevem v baru mitzvah, kde Rocky domluvila vystoupení. Mezitím Howie, kluk který se setkal s Rocky v baru, se do ní zamiloval, ale Rocky ho nechce protože je mladý. Navíc Ty je nastvaný, protože Deuce mu nakreslil na obličej knír s nesmytelnou fixou. Také Flynn pozve Jeremyho na Kariérní den místo Georgie, ta na Jeremyho žárlí.

Písně:Getcha Head In the Game od Bella Thorne
Chybí:Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:Anita Barone jako Georgia

52 3 Spirit It Up Povzbuď to 4.listopadu 2012 23. února 2013 303

Rocky je v panice bez Na parket Chicago!, CeCe se jí snaží pomáhat.Když zjistí že družstvo roztleskávaček je hrozné tak se rozhodnou do něj přihlásit. Později tým jmenuje Cece jako prezidentku a přemlouvají ji aby vyhodila Rocky. Mezitím, Deuce se cítí špatně že Gunther odjel od Tinky do rodné země tak přesvědčí Dinu aby si Tinky všímali. Nicméně Deuce je naštvaný protože Dina a Tinka tráví každou minutu spolu a on se cítí jako třetí kolo u vozu. Flynn se naštve jelikož má špatnou pověst jako kamarád.

Písně:I Can Do Better by Young L.A.
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue
Hostující hvězdy:Ainsley Bailey jako Dina

53 4 Lock It Up Zamkni to 11.listopadu 2012 2.března 2013 304

Poté co CeCe a Rocky tancují v nemocnici, Rocky se přihlásí k dobrovolné práci v nemocnici. Při uklízení pokoje se dostane s Flynnem do karantény. Dr. Curtis Blue říká, že si v nemocnici nejsou jistí, jestli je nemoc infekční, výsledky dorazí až za šedesát hodin. Mezitím, CeCe pozve Louise na pizzu, bez vědomí, že je slepý. Když to CeCe zjistí, tak pořád mluví jen o sobě. Deuce je naštvaný, protože Dina používá jeho skříňku.

Písně:Contagious Love by Bella Thorne and Zendaya
Chybí: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy: Ainsley Bailey jako Dina, Phil Morris jako Dr. Curtis Blue, Chase Austin jako Louis

54 5 Merry Merry It Up Naprav to 2.prosince 2012 30.března 2013 306

Jeremy mění Vánoční tradice u Johnsonových a CeCe se s ním pohádá. Georgia se kvůli CeCe rozejde s Jeremym. CeCe se v noci zjeví Rocky jako duch Vánočního tance a vezme CeCe ve snu do minulosti, současnosti a budoucnosti. Mezitím Flynn vyhraje vířivku, protože zavolal desátý v rádiové soutěži. Deuce má odjet s rodinou do Caba, ale nestihne let a tak tráví Vánoce s rodinou Blueovou, ale Tyovi začíná lízt na nervy. Nakonec jsou Jeremy a Georgia zase spolu.

Písně:Shake Santa Shake
Chybí: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:
Poznámka: Rockyino plné jméno je Raquel Oprah Blue

55 6 Home Alone It Up Pohlídej to 9.prosince 2012 6. dubna 2013 305

CeCe přesvědčí Georgiu nechat ji hlídat Flynna, aby se mohla setkat s Jeremyho rodiči poté, co ji přesvědčí, že je "zodpovědná", ale když zahlédne v jednodením výprodeji boty, tak ho dává Rocky na starosti, i když je nemocná. Jakmile se CeCe vrátí z nákupů, dům je úplná katastrofa a Flynn není nikde k nalezení. CeCe a Rocky ho vyrazili najít dřív, než to Georgia zjistí.

Písně: Afterparty
Chybí: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:

56 7 Oh Brother It Up Sbratři to 13.ledna 2013 13. dubna 2013 307

CeCe a Rocky získají práci v podniku Bobův kebab, ale CeCe je vyhozena jejím šéfem a manažerem jménem Logan (Leo Howard). CeCe zjistí, že Logan je Jeremyho syn, jakmile se Logan ukáže v jejím bytě na oslavu Jeremyho narozenin. Při večeři Jeremy požádá Georgiu o ruku a ona říká ano. Logan a CeCe si zjistí, že budou nevlastní sourozenci. Mezitím se Tinka snaží upéct perfektní dort pro Jeremyho.

Písně:
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue, Adam Irigoyen jako Deuce Martinez
Hostující hvězdy:

57 8 Quit It Up Zanech toho 27.ledna 2013 20. dubna 2013 308

CeCe se musí překonat a nesmí odejít z trapné práce, protože si Logan myslí, že CeCe po chvíli hned všechno vzdá. Mezitím holky zjišťují, že studio show Na parket Chicago! není opraveno. Potom se konečně dokončí oprava studia Na parket Chicago! ,ovšem holky zjistí že musí jít znovu na konkurz

Písně: This is My Dance Floor
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue, Adam Irigoyen jako Deuce Martinez
Hostující hvězdy:

58 9 Ty It Up Odstup z toho 17. února 2013 7. června 2013 309

CeCe, Rocky a Tinka jdou na nový konkurz do Na parket Chicago. Ty se rozhodne dělat Tince partnera, jelikož Gunter odjel do své země. Když prozrazují producent kdo byl vybrán, CeCe a Tinka postupují. Ale zda poslední místo dostane Ty nebo Rocky se bude ještě rozhodovat. Ty prozrazují, že v Na parket Chicago chce opravdu být a tak vzniká válka mezi Rocky a Tyem o poslední místo. Později se však Ty stává novým moderátorem, no Rocky i přes to neberou, protože chtějí nové tváře, a sebrali už Rocky a Tinku.

Písně: Bring the Fire, The Star I R, Moves Like Magic, These Boots Are Made For Walkin Floor
Chybí: Adam Irigoyen jako Deuce Martinez
Hostující hvězdy:

59 10 My Fair Librarian It Up Proměň to 24. února 2013 18. května 2013 310

Carly Rae Jepsen navštěvuje Na Parket Chicaho s písní "Sweetie". Školní knihovnice se zamiluje do kolegu učitele a CeCe s Rocky jí pomůžou tím, že jí udělají celkem nový vzhled. Mezitím Ty a Deuce potkávají Logana, poté co je Flynn zavolá, aby Loganovi pomohli s jeho autem. Deuce se však začíná s Loganem sbližovat a Ty začíná žárlit. Když řekne Rocky slovo "Tanec" CeCe si uvědomuje, jak jí chýbí tancování v Na parket Chicago!

Písně: Sweetie
Chybí: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy: Carly Rae Jepsen jako ona sama, Tyra Banks jako Ms. Burke
Poznámka: Logan potkává Tye a Deuce

60 11 Clean It Up Vyčisti to 10. března 2013 8. června 2013 311

CeCe nechtěně zašpiní svatební šaty Georgii opalovacím krémem. Mezitím Rocky slíbí Loganovi, že ho naučí tančit na ploužáky na Georginou svatbu, když se nebude hádat se CeCe. Při lekci ho však Rocky nechtěně políbí, což má za následek, že ji Logan políbí zpátky.

Písně:
Chybí: Adam Irigoyen jako Deuce Martinez, Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:
Poznámka: V tomto dílu neúčinkuje Tinka, protože tancuje v Na Parket Chicago, na konci dílu. Logan probírá v tomto dílu roli Gunthera jako nepřítele Tya.

61 12 I Do It Up Vezmi si to 17. března 2013 15. června 2013 312

Večer před svatbou Gorgie, její bývalí manžel JJ přichází strávit čas s rodinou, ale věci nabírají neočekávaný směr když je Flynn svědkem polibku Gorgie a JJe. Flyn neví jestli to má říct nebo mlčet. Logan se snaží promluvit s Rocky o jejich vztahu no Ty do toho pořád zasahuje. Nakonec Georgia a Jeremy ruší svatbu. Jeremy se přiznává, že to chtěl udělat dřív ale neměl odvahu.

Písně: I Do
Chybí:
Hostující hvězdy:

62 13 Forward & Back It Up Vrať se 24. března 2013 28. září 2013 313

Rocky zachraňuje Philovi život. Ten jí celý šťastný nabízí její práci zpátky. Rocky odmítá a opět zkouší konkurz do Na Parket Chicago. Nakonec se do Na Parket Chicago! vrací. Mezitím Flynn a Deuce rozbíhají muzeum u Crustyho.

Písně: I'm Back
Chybí:
Hostující hvězdy:

63 14 Switch It Up Vyměň to 7. dubna 2013 24. srpna 2013 317

Tinka nechtěně vymění CeCe a Flynnovi těla, po té co použije kouzlo babičky, která ho používala na Gunthera a ji, když se hádali. Rocky se mezitím snaží zabít Tya protože ji nezařadil do tance tento týden. Nakonec se ukazuje, že se všechno CeCe zdálo.

Písně: Freaky Freakend
Chybí:
Hostující hvězdy:

64 15 Love and War It Up Vyber si 28. dubna 2013 5. října 2013 316

Teď když budou příbuzní se snaží Rocky přesvědčit CeCe a Logana aby spolem vycházeli, aby už Rocky nemusela tajit že s Loganem randí. CeCe nakonec souhlasí, no Logan to nedokáže a tak mu Rocky řekne, že nemůže randit s někým kdo nedokáže dát šanci její nejlepší kamarádce. Mezitím Flynn a Deuce zvou Tinku, aby zpívala v jejich kapele, v které hrají na imaginární kyteře.

Písně: The Same Heart, Contagious Love
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue
Hostující hvězdy:

65 16 In the Bag It Up Vyhraj to 12. května 2013 2. listopadu 2013 314

Rocky, CeCe a Tinka si dělí náklady na koupu módní kabelky. Mezitím Deuce a jeho otec hrají turnaj v Bowlingu ale zjistí, že Dina je ve druhém tímu. Tinka bojuje s Kristin o to, kdo má lepší šaty ale Kristin vyhrává a Tinka je poražena.

Písně: Sharp as a Razor
Chybí:
Hostující hvězdy:

66 17 Brain It Up Nauč se to 2. června 2013 9. listopadu 2013 315

Když je CeCe vyhozená z chytré třídy, objevuje lehčí životní styl. CeCe nahrazuje místo Rocky v chytré třídě. Nakonec je však opět zařazena do obyčejné třídy a tak jsou CeCe i Rocky v stejné třídě.

Písně:
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue, Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:

67 18 Opposites Attract It Up Nepředstírej to 23. června 2013 12. října 2013 318

CeCe jde na rande s klukem jménem James. Po jejich rande si uvědomuje, že se jí líbí, no má obavy protože si myslí, že je na ni příliš chytrý. Mezitím učí Rocky třídu Flynna, no děti ji nenávidí. Deuceovi začínají růst vousy, no Dině se to nelíbí.

Písně:
Chybí: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:

68 19 Psych It Up Vyvěšti to 14. července 2013 16. listopadu 2013 319

Po rozchodu CeCe s Jamesem se rozhodne CeCe navštívit věštkyni Madam Tiffany, která jí řekne, že najde svou pravou lásku v středu na rohu Monroe a Michigan. CeCe tomu věří a je přesvědčená že musí jít za svou láskou. Rocky jí chce dokázat, že věštění je podvod a to na spolužačce Margie. když se Rockyiiny věštby vyplní, uvěří tomu a dokonce začne sama věštit jako Madam Raquel. CeCe jde ve středu potkat svou lásku, no je to štěně jménem Taco. CeCe je naštvaná, že její láska není člověk. Brzy však zjišťuje, že jeho majitel se jmenuje Monroe a je z Michiganu. Pozve jí na rande a CeCe přímá. Mezitím je Flynn přesvědčen že je reinkarnované tělo Georga Washingtona, po té, co mu to Madam Tiffany řekne.

Písně: Holla at the DJ
Chybí: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenheffer
Hostující hvězdy:

69 20 Future It Up Posuň se v čase 28. července 2013 7. prosince 2013 320

Děj se odehrává 22 let v budoucnosti na školní srazu po létech. Rocky a Cece ztratili mezi sebou kontakt. Obě jsou velmi úspěšné. Dina a Deuce čekají své osmé dítě. V průběhu setkání Rocky a Cece pomůžou při porodu. Rocky žije v New Yorku se svým manželem Markem, mezinárodním špionem, a jejích dítětem. Cece je vdaná s Loganem a mají jedno dítě, Logana Jr. Ty je svobodný a pracuje pro Flynna v podniku na videohry, který je největší na světě. Tinka je také svobodná a je módní návrhářka. Ty a Tinka si uvědomí, že jsou oba osamělí, a tak Ty požádá Tinku o ruku, ta šťastně přijímá.

Písně: Future Sounds Like Us
Chybí:
Hostující hvězdy:

70 21 Oui Oui It Up Přijmi to 4. srpna 2013 16. listopadu 2013 323

CeCe jde na výměnný pobyt do francouzské rodiny. Zatím Ty potkává krásnou francouzskou dívkou. Tinka se snaží vztah překazit.

Písně:
Chybí:
Hostující hvězdy:

71 22 My Bitter Sweet 16 It Up Uspořádej to 25. srpna 2013 28. prosince 2013 325

Rocky a CeCe se rozhodnout uspořádat úžasnou oslavu 16. narozenin dohromady ale nemohou dělat to, co by chtěli, protože jejich matky nesouhlasí s jejich nápady. Marcieny nápady jsou velmi zastaralé a Georgia si myslí, že myšlenky její dcery jsou velmi honosné a drahé. Když CeCe objeví staré video z 16. narozenin své matky, získá zcela jiný pohled na věc.

Písně: Beat of My Drum
Chybí:
Hostující hvězdy: Olivia Holt jako mladá Georgia

72 23 Stress It Up Vystresuj se 15. září 2013 12. ledna 2014 322

Když dostane CeCe nabídku předvést její píseň v "Na parket Chicago", rozhodne se přestat mluvit celý týden, aby si zachovala svůj hlas. Mezitím se Rocky rozhodne, že by měla dělat sporty, což by vypadalo dobře na přihlášce na vysokou.

Písně: Ring Ring
Chybí: Adam Irigoyen jako Deuce Martinez
Hostující hvězdy:

73 24 Loyal It Up Nezrať to 29. září 2013 19. ledna 2014 324

Gary Wilde se vrací a oznamuje, že pořádá novou taneční show - "Dance Factor" - a chce, aby se CeCe, Rocky a Tinka do programu zapojili. Mezitím Deuce a Flynn šílí poté co zjistí, že jejich oblíbenou svačinku přestali vyrábět.

Písně: Blow the System
Chybí:
Hostující hvězdy:

74 25 Haunt It Up Vystraš to 6. října 2013 26. ledna 2014 321

Rocky a CeCe se rozhodnou, že jsou už příliš staré na Halloweenské koledování, a chtějí se o Halloweenu věnovat více dospělými aktivitám, jako je pletení a sledování hororů. Brzy si uvědomí, že tak přišli o zábavu a sladkosti, a snaží se zachránit to, co zbylo z jejich Halloweenu. Mezitím Flynn zpochybňuje Tye a Deuce, kteří věří že v starém domě straší mladý duch.

Písně: Let's Get Tricky
Chybí:
Hostující hvězdy:

75 26 Remember me Pamatuj si to 10. listopadu 2013 2. února 2014 326

Když Na parket, Chicago hostí módní přehlídku s dívkami jako modelkami, Cece skončí při tragické nehodě, která jí způsobí amnézii. Když jí Rocky řekne v nemocnici, že bude stát po jejím boku, Cece neví, kdo Rocky je. Rocky se snaží udělat vše, aby si CeCe pamatovala jejich společně strávené okamžiky, no CeCe si nepamatuje nic, ani že se přátelí s Rocky. Naopak si myslí, že její nejlepší kamarádka je Tinka. Rocky je zoufalá.

Písně: Shake It Up, Remember Me
Chybí:
Hostující hvězdy:
Poznámka: Tento díl je posledním dílem seriálu

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku List of Shake It Up episodes na anglické Wikipedii.