NEXTCLINICS

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
NEXTCLINICS INTERNATIONAL GmbH
Základní údaje
Právní forma GmbH
Datum založení 2015
Sídlo

Josef-Mörtl-Straße 23

86482 Aystetten, Německo
Charakteristika firmy
Oblast činnosti Zdravotnický a farmaceutický průmysl
Identifikátory
Oficiální web https://www.next-clinics.com/
Některá data mohou pocházet z datové položky.

NEXTCLINICS je nadnárodní síť lékařských zařízení, která se nacházejí v Německu, České republice, Rakousku, Švýcarsku, Itálii a Španělsku.[1] Na Evropský trh společnost vstoupila v roce 2015. Největší důraz je kladen na reprodukční medicínu. V roce 2018 se po několika velkých akvizicích evropských klinik stala 3. největším hráčem na poli IVF procedur.[2]

Lékařské služby[editovat | editovat zdroj]

NEXTCLINICS provozuje síť moderních, vysoce specializovaných zdravotnických zařízení a nabízí péči především v oblastech reprodukční medicíny, pneumologie, ftizeologie, alergologie a klinické imunologie. Sídlo zdravotnické společnosti se nachází v Německu. Své služby nabízí v České republice, Itálii, Německu, Španělsku, Švýcarsku i občanům dalších zemí.[3][4]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. O nás [online]. Next-clinics.cz [cit. 2018-10-22]. Dostupné online. (česky) 
  2. NEXTCLINICS setzt die europäische Expansionsstrategie fort und übernimmt die führenden italienischen Zentren für Reproduktionsmedizin GynePro Medical Group. finanzen.at. Dostupné online [cit. 2018-10-22]. 
  3. NEXTCLINICS do svého porfolia začleňuje IVF centra Prof. Zecha a stává se jedním ze tří největších poskytovatelů služeb asistované reprodukce v Evropě [online]. Next-clinics.cz [cit. 2018-10-22]. Dostupné online. (česky) 
  4. Schopnost lidské reprodukce se hrozivě snižuje, říká investor, který po světě skupuje kliniky. E15.cz. Dostupné online [cit. 2018-10-22].