Diskuse s wikipedistou:Petrstep

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Miracle fruit[editovat zdroj]

Zdravím!

Díval jsem se na článek Miracle Fruit, který píšete. Některé pasáže v tom článku jsou doslova zkopírovány z jiných webových stránek. Všiml jsem si toho až teď. Pokud nejste autorem těch stránek, nesmí tu zkopírovaný text zůstat. Raději se ptám, než článek promažu a ověsím šablonami, upozorňujícími na porušení autorských práv. --Postrach (diskuse) 4. 6. 2012, 18:28 (UTC)


4. 6. 2012, 20:30 (UTC)
Dobrý den, vím ten text je z části zkopírovaný a autorem stránek nejsem a chtěl bych se omluvit a požádat o druhou šanci. Upravím článek aby úplně nekopíroval ty internetové stránky z kterých jsem čerpal informace. Pokusím se ten text změnit ještě dnes.
4. 6. 2012, 20:50 (UTC)
Přibližně jednu třetinu už mám hotovou. Článek upravuji aby nebyl úplně stejný jako ten ze zdroje. Zítra to dokončím.

Ok. To se na začátku stane. Ale pro příště: ten postup není správný. Některý ze správců to bude muset promazat v historii, aby nebyl kopírovaný text dostupný. Wikipedie se snaží velice striktně dodržovat autorský zákon.

Jinak: Pod příspěvky v diskusích (ale ne ve článcích) se podepisujte čtyřmi vlnovkami. Vložíte je i pomocí tlačítka s modrou tužkou nad editačním oknem. --Postrach (diskuse) 4. 6. 2012, 19:11 (UTC)

Momentálně teď nemám moc času na úpravu článku a proto vás žádám jestli byste ho nemohl smazat a do týdne udělám nějaký nový --Petrstep (diskuse) 5. 6. 2012, 15:24 (UTC)

OK. Článek jsem smazal. Pokud jej budete chtít obnovit, napište to na nástěnku správců nebo mně do diskuse (žádost na nástěnce ale sleduje víc lidí, takže budete mít větší šanci na brzké vyřešení). --Postrach (diskuse) 6. 6. 2012, 06:23 (UTC)