Diskuse:Zubní pasta

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Podezření z porušení autorských práv[editovat zdroj]

Přeneseno z [1]. --Luděk 13:34, 25. 5. 2007 (UTC) Nesouhlasím s vaším závěrem, že má editace byla PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV. Vámi zadaný údajný zdroj jsem si pečlivě přečetl a nenašel jsem tam důvod pro to, aby se jednalo o porušení autorských práv. Nicméně jsem ochoten vše vysvětlit. Nevidím však žádnou velkou schodu článků. Jisté pro vás tedy nebude problém napsat sem třeba dvě shodné větičky. Žádám jen o znovu zhodnocení. Vzhledem k stejnému tématu se v obou článcích mohou vyskytovat podobná slova (zejména názvy chemických látek apod.), tomu se však nelze vyhnout. V žádném případě se však nejedná o porušení autorských práv. Věřím, že jste chopen přiznat vlastní chybu - nedorozumění. --208.53.158.215 13:28, 25. 5. 2007 (UTC)

Nepsal jsem, že jde o porušení autorských práv, ale o podezření z porušení autorských práv. Slovo podezření je tam tučně. Ona šablona slouží právě vyjasnění situace.
Zde podávám odkazy, na základě čeho jsem dospěl k názoru, že možná o porušení autorských práv jde: [2], [3]. Dál jsem nezkoumal. --Luděk 13:34, 25. 5. 2007 (UTC)