Diskuse:Umělé kamenivo

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Myslím si, že je zbytečné aby byly na wiki 2 stránky se stejným obsahem (Umělé kamenivo a Keramzit). Navíc tento obsah pojednává o keramzitu, což je jen zlomek z umělých kameniv a podle mě nemá co dělat v tomto článku.--0kozel 13. 6. 2011, 18:24 (UTC)

Abych to trochu osvětlil, článek Keramzit byl wikipedistou Elmem navržen k odloženému smazání z důvodu nesplnění podmínek významnosti, poněvadž nemám možnost dohledávat zdroje, které by Elmovi stačily, navrhl jsem stránku přesunout na nově založený článek Umělé kamenivo, aby se zachránily informace o keramzitu. Samozřejmě jsem počítal s tím, že by takový článek měl nejprve obsahovat obecnou charakteristiku umělého kameniva a pak se teprve zmiňovat o jeho různých druzích - keramzitu, liaporu a dalších.
Poupravil jsem definici a snad by tak mohl zůstat, než se rozřeší, jak to vlastně s těmi hesly bude ... --Beregund 13. 6. 2011, 19:04 (UTC)
V tom případě by bylo řešení dát na stránku Keramzit přesměrování na Umělé kamenivo.--0kozel 13. 6. 2011, 21:51 (UTC)
Jen trochu pochybuji o tom, že je to ideální řešení. Problém vidím v tom, že stránky Perlit, Vermikulit či Agloporit přinášejí méně informací než Keramzit a přitom nikomu nevadí. Keramzit by podle mne měl také existovat zvlášť. --Beregund 17. 6. 2011, 10:31 (UTC)