Diskuse:SQL injection

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Úvodní tvrzení "...a zabraňuje se mu pomocí jednoduchého escapování potencionálně nebezpečných znaků." se mi zdá poměrné zjednodušující a nepřesné. Navíc tato metoda se dá relativně snadno obejít. Navrhoval bych tuto větu nějak vhodněji formulovat. Např. i jen obecně že existuje více možností obrany na různých místech (úrovních) aplikace.--ZbR 21:00, 20. 1. 2008 (UTC)

wp:Editujte s odvahou --Postrach 21. 2. 2012, 11:58 (UTC)


huhaha, pán je vtipálek, prý dá relativně snadno obejít... Tohle se obejít nedá, proto to existuje. Pokud jste někdy slyšel o bypassu escapování, šlo o chybné vyhodnocení znaku kdesi mezi znakovými sadami... Tuším že při špatné konverzi mezi znaky vietnamštiny a něčeho :) -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 89.31.40.121 (diskuse)

Externí odkazy či reference byly změněny (září 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce SQL injection. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 3. 9. 2018, 22:36 (CEST)