Diskuse:Miroslav Tyrš

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ověřit zda text článku není copyvio. Text jsem neodstranil, pouze jsem sem přidal šablonu. Viz také: http://www.volny.cz/trnkas/trnkas/podrobnosti.htm --snek01 20:59, 20. 8. 2006 (UTC)

Miroslav Tyrš a syfilis[editovat zdroj]

Chybí citace odborného zdroje, že měl syfilis. Proti spekulacím, že trpěl syfilidou, může být to, že Tyršova manželka Renáta zemřela v 83 letech a přežila tak o téměř 54 let Miroslava Tyrše. Kdo ví o odborném zdroji, nechť doplní.-- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 195.113.48.5 (diskusebloky) 12. 7. 2012, 11:26‎ (CEST)

Původní příjmení[editovat zdroj]

V německé a anglické Wikipedii je jako původní příjmení uváděno Tiersch, ve slovenské Tirsch jako v české. V popisku k děčínskému pomníku [1] na webu mapy.cz je rovněž Tiersch. To se mi zdá být pravděpodobnější, ale úplně stoprocentně jist si nejsem, takže aspoň zatím ponechávám v dosavadní podobě. Na oficiálním webu Sokola (sokol.eu) není původní Tyršovo příjmení "pro jistotu" uvedeno vůbec.

Miloš Hlávka (diskuse) 14. 4. 2018, 15:39 (CEST)

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce Miroslav Tyrš. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 31. 8. 2018, 16:34 (CEST)