Diskuse:Kaufland

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Kaufland Dienstleistung GmbH & Co. KG[editovat zdroj]

Spojitost mezi společností Kaufland Dienstleistung GmbH & Co. KG a prodejnami Kaufland jednoznačně je. Viz http://www.kaufland.de/Site/Impressum/index.htm. Daniel Šebesta (diskusepříspěvky) 19:29, 6. 9. 2006 (UTC)

ano, ale otázkou jest, jestli to není jen nějaké firma, které pro Kaufland vykonává služby. Na de wiki jsem našel firmu, kterou jsem tam tedka uvedl jako majitele. Chtělo by to vidět výpis z obchodního rejstříku Německa, kdo je majitelem všech těch firem, případně jaká finanční skupina jí vlastní. --Chmee2 19:30, 6. 9. 2006 (UTC)
Spojitost zde jistě je, nicméně společnost Kaufland Dienstleistung GmbH & Co KG je pouze jedna z firem v rodině Kaufland, tato konkrétně poskytuje služby. Podobnou situaci máme i u nás, kdy existují společnosti
  • Kaufland Kladno k.s.,Kladno, Kročehlavy, Italská 50
  • Kaufland správní s.r.o., Praha 4, Pod Višňovkou 1661
  • Kaufland Management ČR s.r.o., Praha 4, Pod Višňovkou
  • Kaufland Immo - Brno s.r.o., Praha 4, Pod Višňovkou 1661
  • Kaufland Česká republika v.o.s., Praha 4, Pod Višňovkou 1661
  • Kaufland Stiftung & Co.KG, organizační složka, Praha 4, Pod Višňovkou 1661
--Zirland 19:35, 6. 9. 2006 (UTC)

"Stanoviště" firmy ?[editovat zdroj]

Co je to za strašný patvar: "...firma má 500 stanovišť ..."? To určitě potřebuje přeložit do češtiny. Zkusím na něco přijít, ale pokud mne někdo předejde, vůbec se nebudu zlobit :-) --Emrys 12:52, 7. 12. 2007 (UTC)

provozoven --Chmee2 16:06, 7. 12. 2007 (UTC)

Hypermarkety Kaufland[editovat zdroj]

U hesla supermarket je správně uváděna velikost prodejní plochy 400-2500 m, hypermarkety mají plochu vyšší. V tomto článku je uváděno, že supermarkety Kaufland mají plochu nad 2500m. Je to chyba, ktereé jsem si všiml i u dalších článků týkajících se obchodních řetězců. --P.Starý 14:13, 27. 12. 2007 (UTC)

Výčet prodejen[editovat zdroj]

Chci, nebudou-li námitky, abecední výčet prodejen pozměnit ve stylu: rok 1998 Ostrava, rok 1999 ta a ta, prostě aby heslo zobrazovalo historii obchodního řetězce. A uvažuji ty roky doplňovat dalšími údaji, změny ředitele, otevření obou distribučních skladů, výrobny masa, získaná ocenění v různých anketách, ty jejich průsery s kvalitou, postižení záplavami. Další možností je data vkládat k pojmům, čili odstavce nebudou dle dat, ale podle zaměření. Má to své výhody, nevýhodou je ta ztráta přehledu vývoje změn. Zdrojů mám dost. --Zákupák 16:59, 2. 6. 2008 (UTC)

Platy a podmínky zaměstnanců[editovat zdroj]

Mohl by někdo přidat jaké jsou platy zaměstnanců a brigádníků a pracovní podmínky?


Hele, wikipedie není o tom, jak si stěžovat viz Kaufland je známý poměrně nízkými cenami, často ale na úkor kvality. Obchodní inspekce eviduje stovky stížností na závažná porušení hygieny v obchodech tohoto řetězce. Například v říjnu 2006 dovážel Kaufland červivá vejce z Polska,[3] v únoru 2007 prodával hradecký Kaufland paštiku s červy,[4] v srpnu 2007 šlo o slaninu s přemnoženou listérií.[5] Další mediálně známý případ byl z prosince 2007, kdy byli objeveni červi v baltických sledích.[6] Negativní mediální pozornost vyvolal i nález falšovaných vín z Maďarska potravinářskou inspekcí v prosinci 2008..... takže to laskavě smažte, je to pomluva, Kaufland není výjimka mezi řetězci, horší je to v Bille a ještě horší v tescu.... mimochodem pro zjištění platů si jděte na personální, jako zelinář mám ovšem 12,5 hrubého... což smrdí :) -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 90.182.20.51 (diskuse)

Dobrý den, zdravím Vás! Děkujeme vám, že se zajímáte o českou wikipedii – otevřenou internetovou encyklopedii. Děkujeme vám za připomínku k tomuto článku. Vaše tvrzení o Kauflandu jsou sice pěkná, ale musíte je mít podložena zdroji – tj. odkud jste tyto informace vzal/a. Jinak i vy můžete wikipedii pomoci, můžete články upravovat či zakládat nové – vizte Editujte s odvahou. Zdraví