Diskuse:Berlínská blokáda

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nazývám tento článek Berlínská blokáda, i když v de: je to vedeno pod Berliner Luftbrücke (heslo blokáda tam pak schází). Vycházím z toho, že je to jednak správné chronologicky a také i že blokáda byla důvodem pro letecký most, čili byla i tak na počátku. Možná, že by byl vhodný redirect (na hesle Letecký most)?. To přenechám sysopům. -- -jkb- 15:10, 11. Črv 2004 (UTC)

Clanek je napsan velice dobre. Jen pro uplnost ohledne data zahajeni menove reformy: prof. Ort ve sve publikaci uvadi datum 18. 6. 1948. Ale to je asi na zvazeni kazdeho uzivatele. Nicmene si myslim, ze neni obcas spatne mit na viber z vice alternativ:)

Onen profesor bude celkem asi ojediněnlým pramenem pro 18. Já mám datum 20.6.48 z více pramenů, m.j. i z úředních pramenů Záp. Berlína. -jkb- 17:13, 14. 4. 2006 (UTC)

Mám pocit, že popiska k fotografii má zpřeházený slovosled, považte: "Památce obětem na podstavci pomníku leteckého mostu (detail)", nebo by měla být přeformulována. --Martin M. Mrskoš (diskuse) 12. 5. 2015, 06:04 (CEST)

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce Berlínská blokáda. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 22. 8. 2018, 23:20 (CEST)