Diskuse:Al Gore

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ad NPOV a upravit[editovat zdroj]

Stylistické zpracování je úděsné a pro encyklopedii nepoužitelné, taktéž struktura článku, některé části textu nelze označit za nic jiného než bezobsažné plácání a zaujatost např. posledního odstavce (ale jinak prakticky celého textu) je evidentní. (Mimochodem - Já Gora taky nemám rád, ale tohle je opravdu moc. Cinik 15:39, 5. 3. 2005 (UTC)

Z historie, potažmo příspěvků původního anonyma, vysvitne, že jde o (autorský) repost článku do Neviditelného psa, psaného jako součást série textů o "významných ekolozích"; ano, dost mizerných, potažmo nadšeneckých (ten poslední odstavec přidal nevím proč, jako svou představu o vyvážení na NPOV?). Já jsem kdysi upravoval odtud pocházející Erazim Kohák.
Samozřejmě by to chtělo zcela přepracovat, ale dobrovolníků zjevně moc není. Lepší by asi bylo i nahradit to prozatím sebemenším pahýlem; nebo smazat zcela, ať se to zbytečně neuchovává v historii? (Ale to je asi spíš proti wiki-pravidlům; patentní nesmysl to není, a nějaké užitečné informace by z toho vybrat šly). --Malýčtenář 16:09, 7. 3. 2005 (UTC)