Billie Jenkinsová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Billie Jenkins)
Skočit na: Navigace, Hledání
Billie Jenkinsová
První výskyt Nový život
Poslední výskyt Čarodějky navždy
Ztvárnil/a Kaley Cuoco
Informace
Pohlaví žena
Narození neznámo
Specializace čarodějka
Schopnosti:
telekineze (8x1)
projekce (8x11)
Povolání studentka, čarodějka
Rodina sestra: Christy Jenkinsová
Partner(ka) pár jich měla
Děti žádné
Příbuzní rodiče: zesnulí(8x17)
Bydliště nejdříve na koleji, později u sester - 1329 Prescott Street San Francisco

Billie Jenkinsová je mladá čarodějka s magickými schopnostmi. Objevuje se na začátku finální 8.série. Nejdříve jednala sama, nosila paruku a oblečení superhrdinky, ale když ji sestry přijaly mezi sebe, musela paruku odložit a být normální. Moc ráda hledá a ničí démony, což sestry tak trochu otravuje, protože vyhledává potíže. Má sestru, kterou neviděla patnáct let a snaží se jí najít. Ví jen, že jí unesli démoni když byla malá,ale později ji pomocí sester najde. Její sestra Christy je ale vychovávaná démony(resp. Triádou)kteří jí namluví, že jsou sestry zlé. Později si to začne Billie taky myslet a bude chtít sestry zabít. Nakonec ale bude Billie na jejich straně a společně Triádu zničí. Nakonec bude jejich kamarádka.

Schopnosti[editovat | editovat zdroj]

Telekineze[editovat | editovat zdroj]

(Telekinesis) - Schopnost hýbat věcmi svou myslí. Tato schopnost je velmi silná a mají ji skoro všechny čarodějky a čarodějové v rodu Halliwellů.

Projekce[editovat | editovat zdroj]

(Projection) - Schopnost udělat kohokoliv kýmkoliv nebo měnit věci a děj podle své mysli. Billie například v díle 8x11 proměnila své rodiče v zabijáky a to jen tak, že jim řekla že jsou vražední zabijáci. Dále také v díle 8x14 zlomila zlé kouzlo uvalené na sestry a tím je zachránila. Díky této schopnosti může také dělat astrální projekce(8x21).