Soubor:Per la festività del Santo Natale by Metastasio, stage setting for the Prologue, 1727.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(464 × 636 pixelů, velikost souboru: 226 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis

Popis
English: Illustration of the stage setting for the Prologue of Per la festività del Santo Natale at its first performance (Rome, 1727)
Datum
Zdroj http://www.bibliotecamusica.it/cmbm/scripts/gaspari/scheda.asp?id=15613
Autor Artist: Unknown. Libretto author: Pietro Metastasio (1698–1782); Composer: Giovanni Battista Costanzi (1704-1778) ; Publisher: Antonio di Rossi

Licence

Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná23. 12. 2015, 15:10Náhled verze z 23. 12. 2015, 15:10464 × 636 (226 KB)VoceditenoreUser created page with UploadWizard

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki:

Metadata