Soubor:Lee Pearson, October 2008.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(2 336 × 3 504 pixelů, velikost souboru: 2,92 MB, MIME typ: image/jpeg)

Popis

Popis
English: Lee Pearson, British Paralympic equestrian, at the parade in London to celebrate the achievements of British competitors at the 2008 Summer Olympic and Paralympic Games.
Datum
Zdroj Lee Pearson on Flickr
Autor Flickr user Chris Brown

Licence

w:cs:Creative Commons
uveďte autora
Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 2.0 Generic
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.

Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by zoonabar at https://www.flickr.com/photos/92496717@N00/2946152065. It was reviewed on by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-2.0.

Personality rights
Přestože je toto dílo pod svobodnou licencí nebo volné, může být jeho užití omezeno zákony na ochranu osobnosti vyobrazených osob, pokud s takovým užitím nesouhlasily. V těchto případech vás může ochránit model release nebo jiný doklad o souhlasu. Přestože to není jeho povinnost, může vám se získáním takového dokladu pomoci uživatel, který soubor načetl. Více informací se dočtete v našem vyloučení odpovědnosti.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná18. 10. 2008, 16:04Náhled verze z 18. 10. 2008, 16:042 336 × 3 504 (2,92 MB)Mattbr{{Information |Description={{en|Lee Pearson, British Paralympic equestrian, at the parade in London to celebrate the achievements of British competitors at the 2008 Summer Olympic and [[w:2008 Summer Paralympic

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki:

Metadata