Soubor:'Off on a Comet' by Paul Philippoteaux 065.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(509 × 720 pixelů, velikost souboru: 175 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis

Popis
English: An illustration from Jules Verne's novel "Off on a Comet" (French: "Hector Servadac", 1877) drawn by Paul Dominique Philippoteaux. John Herschel observe comet Halley in the year 1835 from her observatories in Cape Town.
Polski: Ilustracja powieści Juliusza Verne'a "Hektor Servadac: podróż wśród gwiazd i planet Układu Słonecznego" (tytuł przekładany także jako: "Hektor Serwadac: podróże i przygody w państwie słonecznem", "Hektor Servadac: przygody w podróży po światach słonecznych", "Podróż naokoło Słońca", 1877) autorstwa Paula Dominique'a Philippoteaux.
Čeština: Původní ilustrace Paula-Dominiquea Philippoteauxe k románu J. Verna "Na kometě" (Hector Servadac). John Herschel pozoruje kometu Halley v roce 1835 ze své observatoře v Kapském Městě.
Français : Jules Verne: "Hector Servadac" (1877), dessins par Paul Dominique Philippoteaux.

Orginal description from the book:

Français : L’illustre Herschell put la suivre…
Datum
Zdroj http://jv.gilead.org.il/rpaul/Hector%20Servadac/
Autor drawing:
creator QS:P170,Q2061656
engraving:
creator QS:P170,Q2959569
Svolení
(Užití tohoto souboru)
Commonist.svg
Tento soubor byl nahrán pomocí nástroje Commonist.

Licence

Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Autor zemřel v roce 1923, takže toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 95 let po jeho smrti.


Toto dílo je ve Spojených státech amerických dílem volným (public domain), protože tam bylo registrováno u U.S. Copyright Office nebo zveřejněno před 1. lednem 1924.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná18. 2. 2012, 19:49Náhled verze z 18. 2. 2012, 19:49509 × 720 (175 KB)Electron

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki:

Metadata