World of Subways

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

World Of Subways je herní série dopravních simulátorů. Výrobcem všech dílů je TML Studios, distributorem Aerosoft. Hry používají C4 Engine.

Sérii tvoří tři díly, každý z nich obsahuje jednu linku metra. První díl (World Of Subways Volume 1: The Path) vyšel v roce 2008 a obsahoval linku spojující New Jersey a New York. Druhý díl, z konce roku 2009 (World Of Subways Volume 2: U7 - Berlin) zahrnoval trasu U7 berlínského metra. Třetí díl (World Of Subways Volume 3: London Underground Circle Line) vyšel v dubnu 2011 a zaměřil se na linku londýnského metra.

Word of Subways vol.3[editovat | editovat zdroj]

Word of Subways vol.3 je kvalitní simulátor londýnského metra. Na tomto simulátoru se můžete seznámit s legendárním vlakem C-stock a je tam nahrána trasa Central line.V tomto simulátoru je velmi dobrá grafika a okolí. Na každé stanici je nahrané hlášení které je ve skutečném metru.Můžete plnit mise, jezdit podle jízdního řádu a dokonce se svézt jako cestující. Před nástupem do služby musíte správně zprovoznit soupravu.

Jak zprovoznit soupravu:

  • dojdete na konec soupravy a zapnete koncová světla
  • dojdete do přední kabiny strojvůdce a zapnete ventilátor, přední světla, osvětlení palubní desky, atd...
  • poté zapnete ovladač kolejového vedení, zapnete elektromotor soupravy a otevřete dveře pro cestující; po nástupu všech cestujících dveře zavřete a můžete jet

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]