Wikipedista:R-bahn

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, jsem R-bahn. Účet R-bahn jsem si na Wikipedii vytvořil koncem listopadu 2017. Svoji činnost jako Wikipedista:R-bahn jsem zahájil dne 5.12.2017. Je mi dvanáct let, ale na Wikipedii jsem asi něco přes 2 roky. Wikipedie je moje "současné povolání." Snažím se býti zodpovědným uživatelem.

Člověk a vesmír mohou dosáhnout nekonečna, však Bůh může nekonečna přesáhnout.
— Wikipedista:R-bahn

Založené stránky[editovat | editovat zdroj]

Podrobnější informace naleznete na stránce Wikipedista:R-bahn/R-bahnovy články.

Brno Židenice - nádraží, Tunel Oucmanice, Studánka Liščí leč, Proklest, Dřínová, Zemanův žleb, Vysokorychlostní trať Praha - Brno, Vysokorychlostní trať Praha - Wroclaw, Krušnohorský tunel, Vysokorychlostní trať Brno - Vídeň, Tramvajová zastávka Jírova, Studánka Pod Březovou Alejí, Tramvajová štola pod Špilberkem (Brno), Barončino klekátko, Brno - Královo pole (nádraží), Šantovka Tower, Tišnov (nádraží), Běloruské nádraží (Moskva), Strhovec (potok), GSA Moravia, Moravské knížectví, Jupiter Icy Moon Explorer, Základní a Mateřská škola Křtiny, Frentech Aerospace, S.A.B. Aerospace, G.L. Electronics, Triangl Tower, Zemanův žleb, Vít Červenka, Meziměstská tramvaj, František Rada, Air Fischer, Těžba na Moravě, Kosmická vize 2015 - 2025, Seznam tramvajových tunelů v Česku, Seznam nejvyšších staveb na Moravě, Konstantin Jahoda, Moravské náměstí (dopravní uzel), Projekty železničních tratí do Moravského krasu, Bukovský kopec (Místní část Křtiny), Sčítání lidu, domů a bytů 2021 v Česku, Seznam letištť na Moravě, Wikipedie:Diskuse o smazání/Seznam cizinců v HC Kometa Brno, Seznam měst na Moravě, Seznam největších měst ve Slezsku, Rada vlády Slovenské republiky pro národnostní menšiny, Tramvajová trať Osová - Nemocnice Bohunice, Karel Žlábek, Hora, Plzeň - Doubravka, Seznam armád Evropy, Morava v období temného století, Země Slezská (1918–1928), Země Moravskoslezská (rozcestník), Země Moravskoslezská (1782–1849), Seznam promoravských subjektů, Moravský kulatý stůl

Archivy editací[editovat | editovat zdroj]

Editace

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Informační stránka

Seznam Aktivistů

Uživatel:R-bahn

User:R-bahn

Wikipočítadlo

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Poslední změny

Články vlastněné Wikipedistou:R-bahn[editovat | editovat zdroj]

Wikipedista:R-bahn/Bukovský kopec, Pískoviště, Pískoviště 2, Pískoviště 3, Pískoviště 4, Pískoviště 5

Uživatelské stránky[editovat | editovat zdroj]

,,, commons: User:R-bahn, media: User:R-bahn, Uživatel:R-bahn

Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Pokud ji vidíte na jiném serveru, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:R-bahn.

Západ slunce nad velkoměstem.