Wikipedista:Petr Kovář

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vzhledem k mému nepravidelnému přispívání do Wikipedie mě prosím kontaktujte elektronickou poštou, a sice na adrese: pknbe[zavináč]volny[tečka]cz.

S českou verzí Wikipedie jsem se seznámil 29. října 2004. Považuji ji za projekt s budoucností (za předpokladu rychlého růstu a aktivní propagace).

Koncem března 2005 jsem přispívání přerušil kvůli nedostatku volného času, v květnu jsem se krátce vrátil. V poslední lednový den roku 2006 jsem opět zde, abych doplnil několik vybraných článků a snad i více.

Příspěvky[editovat | editovat zdroj]

Při vytváření a doplňování článků encyklopedie se zaměřuji především na témata ze světových a českých dějin, náboženství, politologie, politiky, geografie a vlastivědy, okrajově pak z filosofie, literatury, hudby, práva a ekonomie.

I když je to podstatou Wikipedie, přesto bych chtěl poděkovat všem těm, kteří mé nově vytvořené články překontrolují, s citem opraví a případně i doplní.

Dříve na tomto místě uváděné neaktualizované informace o mých příspěvcích pocházely z počátku roku 2005 a byly odstraněny, nadále jsou k dispozici v historii uživatelské stránky.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]