Wikipedie:WikiProjekt Wiki Loves Monuments/Missing commons category links

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Hlavní strana 2012 2013 2014 2015 Co fotografovat Pravidla a návody Diskuse Úkoly + Nevyužité obrázky Odkazy k doplnění

Oficiální stránky soutěže: http://www.wikimilujepamatky.cz

Chybějící odkazy na kategorie památek. Automaticky generovaný seznam kategorií kulturních památek v projektu Wikimedia Commons, které obsahují šablonu Cultural Heritage Czech Republic s rejstříkovým číslem památky, avšak nejsou odkazovány šablonou {{Památky v Česku}} příslušné položky seznamu kulturních památek na české verzi Wikipedie (viz Seznam kulturních památek v Česku). Aktualizuje ErfgoedBot zpravidla denně kolem 5 h UTC (7 h SELČ).

Název zde uvedené kategorie Commons je třeba vyplnit do parametru Commons v šabloně {{Památky v Česku}} u dané památky v příslušném (zde odkazovaném) seznamu památek. Pro poloautomatické doplňování obrázků a kategorií Commons do seznamů památek lze použít nástroj AddCommonsCatLinks.

Poznámka: V případě, že seznamy obsahují více položek se stejným identifikačním číslem památky, skript je nerozezná a pokud i jen jedna z nich nemá odkaz na kategorii Commons, skript hlásí všechny kategorie Commons s tímto ID jako chybějící odkazy.

ErfgoedBot 28. června 2015 oznámil ukončení své činnosti. Důvodem je, že nadace Wikimedia se rozhodla nasadit od 1. července 2015 softwarové změny, které jsou nekompatibilní s dosavadním kódem užívaným desítkami botů.

(e)