Wikipedie:WikiProjekt Šachy/Hodnocení článků

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

WikiProjekt Šachy si nedovoluje nikomu tato kritéria vnucovat. Jedná se zejména o pomůcku, která může WikiProjektu Šachy pomoci.

Stupnice kvality[editovat | editovat zdroj]

Kvalita Informace
Nejlepší článek Tento článek patří mezi nejlepší v české Wikipedii. Kliknutím získáte další informace. Článek již dosáhl úrovně nejlepších článků. Stále však můžete přidávat nové informace.
Dobrý článek Tento článek patří mezi dobré v české Wikipedii. Kliknutím získáte další informace. Článek již dosáhl úrovně dobrých článků. Stále však nesplňuje kritéria pro nejlepší články.
Střední Článek již téma zpracovává důkladněji a odborněji a většině čtenářů bude sloužit. Pro výzkumníky či zapálené studenty však nemusí stačit. Obsahuje všechny zásadní informace, svou délkou splňuje kritérium pro dobré články. Je používána odborná, či jiná věrohodná literatura. Stále však nesplňuje všechna kritéria pro dobré články.
Základní Obsah článku je dostačující pro řadového čtenáře. Reference chybí nebo jsou na neodborných publikacích (blogy).
Pahýl Článek je příliš krátký (tzv. pahýl) a zaslouží si rozšíření, ale obsahuje základní důležité informace; obsahuje velké množství nedostatků.

Převzato z Wikipedie:WikiProjekt_Chemie/Hodnocení_článků