Vysoká škola evropských a regionálních studií

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Vysoká škola evropských a regionálních studií
Vysoká škola evropských a regionálních studií, z. ú.
Datum založení3. dubna 2001
Typ školysoukromá neuniverzitního typu[1]
Další informace
AdresaŽižkova třída 251/6, České Budějovice, 370 01, Česko
Zeměpisné souřadnice
vsers.cz
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Vysoká škola evropských a regionálních studií, z.ú., je první soukromá vysoká škola v Jihočeském kraji sídlící v Českých Budějovicích. Působí od roku 2003 a poskytuje bakalářské vzdělání v oblasti problematiky regionů, managementu a marketingu, státní a veřejné správy a právní problematiky s tímto související.

Škola sídlí na Žižkově třídě v prostorách náležejících petrínům u růženeckého kostela, pobočku má i v Příbrami. Na škole studuje (prezenčně i dálkově) asi 400 studentů. Vysoká škola nabízí od září 2020 nově akreditovaný bakalářský studijní program Bezpečnostně právní činnost. Program je možné studovat v prezenční i kombinované formě v Českých Budějovicích i v Příbrami. Vysoká škola evropských a regionálních studií nabízí dále v rámci Centra celoživotního vzdělávání celou řadu kurzů pro různé cílové skupiny, jako jsou např. pedagogičtí pracovníci, pracovníci veřejné správy, strážníci městských policií aj.

Původně se právně jednalo o obecně prospěšnou společnost.

Rektoři VŠERS[editovat | editovat zdroj]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Statut Vysoké školy evropských a regionálních studií, z. ú [online]. Vysoká škola evropských a regionálních studií, z. ú, 2017-05-02 [cit. 2020-05-29]. Dostupné online. 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]