Výsledky českých fotbalových klubů v evropských pohárech

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nejvyšší evropskou fotbalovou organizací je Unie evropských fotbalových asociací (UEFA), která pod svou hlavičkou pořádá mezinárodní soutěže klubů. Protože je Fotbalová asociace České republiky členskou zemí UEFA, mají české kluby právo startu v jejích soutěžích na základě splněných kritérií. V současnosti se jedná o Ligu mistrů UEFA (dříve známou jako Pohár mistrů evropských zemí) a Evropskou ligu UEFA (dříve známou jako Pohár UEFA). Mezi neexistující soutěže patří Pohár vítězů pohárů a Veletržní pohár.

České fotbalové kluby se evropských pohárových soutěží účastní od roku 1957.

Výsledky zápasů[editovat | editovat zdroj]

Ročník Klub Soutěž Kolo Soupeř Doma Venku Střelci gólů
1957-1958 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Manchester United 1:0 0:3 Dvořák/
1958-1959 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Dinamo Záhřeb 2:1 2:2 Dvořák, Vacenovský/Borovička, Brumovský
2. kolo Wiener SC 1:0 1:3 Masopust/Pluskal
1960-1961 Spartak Hradec Králové PMEZ 1. kolo CCA Bukurešť 3:0
2. kolo Panathinaikos Atény 1:0 0:0 Šonka/
čtvrtfinále FC Barcelona 1:1 0:4 Zikán/
Zbrojovka Brno PVP 1. kolo Vorwärts Berlín 2:0 1:2 Bubník, Koláček/Bubník
2. kolo Dinamo Záhřeb 0:0 0:2
1961-1962 Dukla Praha PMEZ 1. kolo CDNA Sofia 2:1 4:4 Kučera, Šafránek/vl., Kučera, Borovička, Adamec
2. kolo Servette Ženeva 2:0 3:4 2 Kučera/2 Adamec, Vacenovský
čtvrtfinále Tottenham Hotspur FC 1:0 1:4 Kučera/Jelínek
KPS Brno VELP 1. kolo Lipsko 2:2 1:4 2 Schejbal/Schejbal
1962-1963 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Vorwärts Berlín 1:0 3:0 Adamec/3 Adamec
2. kolo Esbjerg fB 5:0 0:0 vl., 2 Vacenovský, Masopust, Brumovský/
čtvrtfinále Benfica Lisabon 0:0 1:2 /Vacenovský|-
Zbrojovka Brno VELP 1. kolo Petrolul Ploešti 0:1 0:4
1963-1964 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Valletta FC 6:0 2:0 3 Kučera, Šafránek, Brumovský, Jelínek/Geleta, Jelínek
2. kolo Górnik Zábřeh 4:1 0:2 2 Kučera, Masopust, Jelínek/
čtvrtfinále Borussia Dortmund 3:1 0:4 2 Jelínek, Rödr/
Zbrojovka Brno VELP 1. kolo Servette Ženeva 5:0 2:1 Brada, Jankulovski, Komárek, Píšek, Hlaváč/Komárek, Hlaváč
2. kolo Partick Thistle FC 4:0 2:3 2 Brada, Jankulovski, Lichtnégl/Koláček, Lichtnégl
čtvrtfinále RFC Lutych 2:0 0:2, 0:1 Lichtnégl, Jankulovski/
1964-1965 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Górnik Zábřeh 4:1 0:3 2 Nedorost, Vacenovský, Masopust/
Sparta Praha PVP 1. kolo Anorthosis Famagusta 10:0 6:0 3 Mašek, 5 Mráz, Steinigel, Kraus/2 Kraus, 2 Mašek, Vrána, Dyba
2. kolo West Ham United FC 2:1 0:2 Mašek, Mráz/
Zbrojovka Brno VELP 1. kolo Ferencváros Budapešť 1:0 0:2 Vojta/-
1965-1966 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Lausanne Sports 4:0 0:0 3 Mráz, Dyba/
2. kolo Górnik Zábřeh 3:0 2:1 Kvašňák, Jílek, Vrána/2 Mráz
čtvrtfinále Partizan Bělehrad 4:1 0:5 3 Kvašňák, Mašek/
Dukla Praha PVP 1. kolo Stade Rennes 2:0 0:0 Strausz, Knebort/
2. kolo Honvéd Budapešť 2:3 2:1 Rödr, Štrunc/Masopust, Knebort
Zbrojovka Brno VELP 1. kolo Lokomotiv Plovdiv 2:0 0:1 Chaloupka, Vojta/-
2. kolo AC Fiorentina 4:0 0:2 2 Hradský, 2 Lichtnégl/-
3. kolo Dunfermline Athletic 0:0 0:2
1966-1967 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Esbjerg fB 4:0 2:0 2 Vacenovský, Štrunc, Mráz/vl., Dvořák
2. kolo RSC Anderlecht 4:1 2:1 2 Nedorost, Masopust, Mráz/Nedorost, Mráz
čtvrtfinále Ajax Amsterdam 2:1 1:1 vl., Štrunc/Mráz
semifinále Celtic Glasgow 0:0 1:3 /Štrunc
Sparta Praha VELP 1. kolo FC Bologna 2:2 1:2 Mašek, Pospíchal/Jurkanin
Zbrojovka Brno VELP 1. kolo Dinamo Záhřeb 2:0 0:2 vl., Bubník/-
1967-1968 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Skeid Oslo 1:1 1:0 Mráz/Mráz
2. kolo RSC Anderlecht 3:2 3:3 3 Mašek/2 Mašek, Mráz
čtvrtfinále Real Madrid 2:1 0:3 Kvašňák, Dyba/
Slavia Praha VELP 1. kolo 1. FC Köln 2:2 0:2 Tesař, Lála/
1968-1969 Slavia Praha VELP 1. kolo Wiener SC 5:0 0:1 2 Nepomucký, Tesař, Ziegler, Kopecký/
2. kolo Hamburger SV 3:1 1:4 Kopecký, Veselý, Lukáč/Tesař
1969-1970 Dukla Praha PVP 1. kolo Olympique de Marseille 1:0 0:2 Hudec/
Sparta Praha VELP 1. kolo Inter Milán 0:1 0:3
Baník Ostrava VELP 1. kolo Vitória Guimaraes 1:1 0:1 Guzik/
1970-1971 TJ Gottwaldov PVP předkolo Bohemians Dublin 2:2 2:1 Hojsík, Jenčík/Urban, Nehoda
1. kolo PSV Eindhoven 2:1 0:1 Urban, Nehoda/
Sparta Praha VELP 1. kolo Athletic Bilbao 2:0 1:1 Migas, Gögh/F.Chovanec
2. kolo Dundee United FC 3:1 0:1 2 Jurkanin, Vrána
3. kolo Leeds United AFC 2:3 0:6 Bartoň, Urban/
1971-1972 Škoda Plzeň PVP 1. kolo FC Bayern Mnichov 0:1 1:6 /Bican
SU Teplice UEFA 1. kolo Zaglebie Walbrzych 2:3 0:1 Stratil, Smetana/
1972-1973 Sparta Praha PVP 1. kolo Standard Lutych 4:2 0:1 3 Kára, Urban/
2. kolo Ferencváros Budapešť 4:1 0:2 2 Bartoň, 2 Urban/
čtvrtfinále FC Schalke 04 3:0 1:2 Jurkanin, Kára, Bartoň/Bartoň
semifinále AC Milán 0:1 0:1
Dukla Praha UEFA 1. kolo OFK Bělehrad 2:2 1:3 Herda, Bendl/Herda
1973-1974 Baník Ostrava PVP 1. kolo Cork Hibernians 1:0 2:1 Albrecht/Tondra, Klement
2. kolo 1. FC Magdeburg 2:0 0:3pp Albrecht, Klement/
1974-1975 Slavia Praha PVP 1. kolo Carl Zeiss Jena 1:0 0:1pen Herda/
Dukla Praha UEFA 1. kolo Pezoporikos Larnaka - -
2. kolo Djurgardens Stockholm 3:1 2:0 2 Nehoda, Macela/Nehoda, Gajdůšek
3. kolo Twente Enschede 3:1 0:5 2 Krumich, Dvořák/
Baník Ostrava UEFA 1. kolo Real San Sebastian 4:0 1:0 Vojáček, Slaný, Albrecht, Kolečko/Mička
2. kolo FC Nantes 2:0pp 0:1 2 Klement/
3. kolo SSC Neapol 1:1 2:0 Slaný/Albrecht, Kolečko
čtvrtfinále Borussia Mönchengladbach 0:1 1:3 /Hudeček
1975-1976 Bohemians Praha UEFA 1. kolo Honvéd Budapešť 1:2 1:1 Mastník/Panenka
1976-1977 Baník Ostrava PMEZ 1. kolo Viking Stavanger 2:0 1:2 2 Vojáček/Slaný
2. kolo FC Bayern Mnichov 2:1 0:5 Lorenc, Lička/
Sparta Praha PVP 1. kolo MTK Budapešť 1:1 1:3 Urban/Čermák
Slavia Praha UEFA 1. kolo Akademik Sofia 2:0 0:3pp Herda, Radolský/
1977-1978 Dukla Praha PMEZ 1. kolo FC Nantes 1:1 0:0 Vízek/
Slavia Praha UEFA 1. kolo Standard Lutych 3:2 0:1 Veselý, Hotový, Nachtman/
1978-1979 Zbrojovka Brno PMEZ 1. kolo Dosza Újpest 2:2 2:0 Kroupa, Janečka/Došek, Kroupa
2. kolo Wisla Krakow 2:2 1:1 Kroupa, Pešice/Došek
Baník Ostrava PVP 1. kolo Sporting Lisabon 1:0 1:0 Lička/Antalík
2. kolo Shamrock Rovers FC 3:0 3:1 Knapp, Radimec, Rygel/2 Lička, Albrecht
čtvrtfinále 1. FC Magdeburg 4:2 1:2 2 Rygel, Albrecht, Němec/Antalík
semifinále Fortuna Düsseldorf 2:1 1:3 Lička, Antalík/Němec
Dukla Praha UEFA 1. kolo Lanerossi Vicenza 1:0 1:1 Nehoda/Gajdůšek
2. kolo Everton FC 1:0 1:2 Gajdůšek/Macela
3. kolo VfB Stuttgart 4:0 1:4 vl., Vízek, Pelc, Gajdůšek/Gajdůšek
čtvrtfinále Hertha BSC 1:2 1:1 Nehoda/Pelc
1979-1980 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Dósza Újpest 2:0 2:3 Vízek, Nehoda/Gajdůšek, Nehoda
2. kolo Racing Štrasburk 1:0 0:2pp Vízek/
Baník Ostrava UEFA 1. kolo Orduspor 6:0 0:2 2 Lička, Knapp, Vojáček, Němec, Daněk/
2. kolo FK Dynamo Kyjev 1:0 0:2 Němec/
Zbrojovka Brno UEFA 1. kolo Esbjerg fB 6:0 1:1 2 Janečka, 2 Jarůšek, Mazura, Kroupa/Jarůšek
2. kolo Keflavík 3:1 2:1 2 Kotásek, Janečka/Kroupa, Vojtek
3. kolo Standard Lutych 3:2 2:1 Jarůšek, Janečka, Kroupa/Svoboda, Došek
čtvrtfinále Eintracht Frankfurt 3:2 1:4 Horný, Kotásek, Kopenec/Horný
Bohemians Praha UEFA 1. kolo FC Bayern Mnichov 0:2 2:2 -/Ondra, Prokeš
1980-1981 Baník Ostrava PMEZ 1. kolo IB Vestmannaeyar 1:0 1:1 Vojáček/Daněk
2. kolo Berliner FC Dynamo 0:0 1:1 /Knapp
čtvrtfinále Bayern Mnichov 2:4 0:2 Němec, Lička/
Sparta Praha PVP 1. kolo Spora Lucemburk 6:0 6:0 2 Jarolím, Pospíšil, Slaný, Berger, Horváth/2 Berger, 2 Chaloupka, Kotek, Raška
2. kolo Slavia Sofia 2:0 0:3 2 Vdovjak/
Zbrojovka Brno UEFA 1. kolo Vöest Linec 3:1 2:0 Kroupa, vl., Mazura/Janečka, Kroupa
2. kolo Real San Sebastian 1:1 1:2 vl./Kotásek
Bohemians Praha UEFA 1. kolo Sporting Gijon 3:1 1:2 2 Bičovský, Levý/Němec
2. kolo Ipswich Town 2:0 0:3 Mičinec, Panenka/-
1981-1982 Baník Ostrava PMEZ 1. kolo Ferencváros Budapešť 3:0 2:3 2 Knapp, Šreiner/Lička, Knapp
2. kolo CZ Bělehrad 3:1 0:3 2 Lička, Knapp/
Dukla Praha PVP 1. kolo Glasgow Rangers 3:0 1:2 Rada, Štambachr, Nehoda/Štambachr
2. kolo FC Barcelona 1:0 0:4 Kozák/
Sparta Praha UEFA 1. kolo Xamax Neuchatel 3:2 0:4 2 Griga, Jarolím/
Bohemians Praha UEFA 1. kolo Valencia CF 0:1 0:1
1982-1983 Dukla Praha PMEZ 1. kolo Dinamo Bukurešť 2:1pp 0:2 2 Nehoda
Bohemians Praha UEFA 1. kolo Admira Wacker Vídeň 5:0 2:1 3 Příložný, Čermák, Hruška/Zelenský, Sloup
2. kolo AS Saint-Étienne 4:0 0:0 Němec, Příložný, Prokeš, Mičinec/-
3. kolo Servette Ženeva 2:1 2:2 Čermák, Příložný/Sloup, Chaloupka
čtvrtfinále Dundee United 1:0 0:0 Chaloupka/-
semifinále Anderlecht Brusel 0:1 1:3 -/Jakubec
Baník Ostrava UEFA 1. kolo Glentoran Belfast 1:0 3:1 Válek/Šreiner, Daněk, Antalík
2. kolo Valencia CF 0:0 0:1
1983-1984 Bohemians Praha PMEZ 1. kolo Fenerbahce Istanbul 4:0 1:0 2 Novák, Zelenský, Chaloupka/Hruška
2. kolo Rapid Vídeň 2:1 0:1 Janečka, Němec/-
Dukla Praha PVP 1. kolo Manchester United 2:2 1:1 Štambachr, Daněk/Kříž
Sparta Praha UEFA 1. kolo Real Madrid 3:2 1:1 Chovanec, Procházka, Griga/Skuhravý
2. kolo Widzew Lodž 3:0 0:1 Procházka, Griga, Skuhravý/
3. kolo FC Watford 4:0 3:2 Chovanec, Beznoska, Skuhravý, Jarolím/Berger, Griga, Ščasný
čtvrtfinále Hajduk Split 1:0 0:2pp Hašek
Baník Ostrava UEFA 1. kolo B 1903 Kodaň 5:0 1:1 2 Válek, 2 Šreiner, Zajaroš/Lička
2. kolo Anderlecht Brusel 2:2 0:2 Válek, Lička/
1984-1985 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Valerengen Oslo 2:0 3:3 Denk, Straka/Denk, Chovanec, Procházka
2. kolo Lyngby Kodaň 0:0 2:1 /Procházka, Griga
čtvrtfinále Juventus Turín 1:0 0:3 Berger/
Dukla Praha UEFA 1. kolo Videoton Szekesfehervar 0:0 0:1
Bohemians Praha UEFA 1. kolo Apollon Limassol 6:1 2:2 3 Mičinec, 2 Janečka, Hruška/Janečka, Škoda
2. kolo Ajax Amsterdam 1:0pk 0:1 Sloup/-
3. kolo Tottenham Hotspur 1:1 0:2 Prokeš/-
1985-1986 Sparta Praha PMEZ 1. kolo FC Barcelona 1:2 1:0 Calta/Griga
Dukla Praha PVP 1. kolo AEL Limassol 4:0 2:2 2 Pelc, Luhový, Vízek/Belák, Pelc
2. kolo AIK Stockholm 1:0 2:2 Korejčík/2 Vízek
čtvrtfinále Benfica Lisabon 1:0 1:2 Luhový/Korejčík
semifinále Dynamo Kyjev 1:1 0:3 Kříž/
Slavia Praha UEFA 1. kolo FC St. Mirren 1:0 0:3pp Kouřil/
Bohemians Praha UEFA 1. kolo Rába ETÖ Györ 4:1pp 1:3 2 Hruška, Marčík, Mičinec/Tymich
2. kolo 1. FC Köln 2:4 0:4 Janečka, Mičinec/-
Baník Ostrava UEFA 1. kolo LASK Linec 0:1 0:2
1986-1987 TJ Vítkovice PMEZ 1. kolo Paris St. Germain 1:0 2:2 Šourek/Kovačík, Šourek
2. kolo FC Porto 1:0 0:3 Šourek/
Sparta Praha UEFA 1. kolo Vitória Guimaraes 1:1 1:2 Skuhravý/P. Novák
Dukla Praha UEFA 1. kolo Heart of Midlothian 1:0 2:3 Griga/Fitzel, Klucký
2. kolo Bayer Leverkusen 0:0 1:1 /Vaďura
3. kolo Inter Milán 0:1 0:0
Sigma Olomouc UEFA 1. kolo IFK Göteborg 1:1 0:4 Mlejnek/-
1987-1988 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Fram Reykjavík 8:0 2:0 3 P. Novák, 2 Hašek, Griga, Čabala, Chovanec/Skuhravý, P. Novák
2. kolo RSC Anderlecht 1:2 0:1 Hašek/
TJ Vítkovice UEFA 1. kolo AIK Stockholm 1:1 2:0 Stařičný/Dostál, Houška
2. kolo Dundee United 1:1 2:1 Vlk/Chmela, Dostál
3. kolo Vitória Guimaraes 2:0pn 0:2 Kovačík, Grussman/
čtvrtfinále Espaňol Barcelona 0:0 0:2
Bohemians Praha UEFA 1. kolo SK Beveren 1:0 0:2 Chaloupka/-
1988-1989 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Steaua Bukurešť 1:5 2:2 Kukleta/2 Bílek
Dukla Praha UEFA 1. kolo Real San Sebastian 3:2 1:2 Němec, Foldyna, Bittengel/Bažant
1989-1990 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Fenerbahce Istanbul 3:1 2:1 2 Bílek, Čabala/Hašek, P. Novák
2. kolo Sredec Sofia 2:2 0:3 Bílek, Skuhravý/
Baník Ostrava UEFA 1. kolo Hansa Rostock 4:0 3:2 Nečas, Chýlek, Záleský, Pěcháček/K.Kula, Hýravý, Horváth
2. kolo Dynamo Kyjev 1:1 0:3 Chýlek/
1990-1991 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Spartak Moskva 0:2 0:2
Dukla Praha PVP 1. kolo Sliema Wanderers 2:0 2:1 vl., Záleský/Rada, Kostelník
2. kolo FK Dynamo Kyjev 2:2 0:1 Foldyna, Bittengel/
FC Baník Ostrava UEFA 1. kolo Aston Villa 1:2 1:3 Nečas/Chýlek
1991-1992 Sparta Praha PMEZ 1. kolo Glasgow Rangers 1:0 1:2 Němec/vl.
2. kolo Olympique Marseille 2:1 2:3 Frýdek, Siegl/Vrabec, Kukleta
čtvrtf.skupina Dynamo Kyjev 2:1 0:1 Němeček, Vrabec/
Benfica Lisabon 1:1 1:1 Chovanec/Novotný
FC Barcelona 1:0 2:3 Siegl/Vrabec, Němeček
FC Baník Ostrava PVP 1. kolo Odense BK 2:1 2:0 vl., Chýlek/Škarabela, Časko
2. kolo Galatasaray Istanbul 1:2 1:0 Ollender/Ollender
Sigma Olomouc UEFA 1. kolo Bangor City 3:0 3:0 Látal, Kerbr, Gottwald/2 Šindelář, Kerbr
2. kolo Torpedo Moskva 2:0 0:0 Šindelář, Maroši/-
3. kolo Hamburger SV 4:1 2:1 Kerbr, Hapal, Látal, Hanus/2 Hapal
čtvrtfinále Real Madrid 1:1 0:1 Hapal/-
1992-1993 Sparta Praha PVP 1. kolo FC Airdrieonians 2:1 1:0 Vrabec, Vonášek/Sopko
2. kolo Werder Brémy 1:0 3:2 Siegl/Sopko, Dvirnik, Vonášek
čtvrtfinále AC Parma 0:0 0:2
SK Slavia Praha UEFA 1. kolo Hearts of Midlothian 1:0 2:4 Tatarčuk/Šilhavý, Kuka
Sigma Olomouc UEFA 1. kolo Universitatea Craiova 1:0 2:1 Čapka/2 Kerbr
2. kolo Fenerbahce Istanbul 7:1 0:1 2 Hanus, Kerbr, Barbořík, Maroši, Fiala, Vaďura/-
3. kolo Juventus Turín 1:2 0:5 Maroši/-
1993-1994 Sparta Praha PMEZ 1. kolo AIK Stockholm 2:0 0:1 2 Siegl/
2. kolo RSC Anderlecht 0:1 2:4 /Dvirnik, Vonášek
Zbrojovka Brno PVP 1. kolo Bayer Leverkusen 0:3 0:2
Slavia Praha UEFA 1. kolo OFI Kréta 1:1 0:1 Berger/
1994-1995 Sparta Praha PMEZ předkolo IFK Göteborg 1:0 0:2 Budka/
FK Viktoria Žižkov PVP předkolo IFK Norrköping 1:0 3:3 Poborský/Trval, Kordule, Vrabec
1. kolo Chelsea Londýn 0:0 2:4 /2 Majoroš
Slavia Praha UEFA předkolo Cork City 2:0 4:0 Šmicer, Suchopárek/2 Hogen, Vávra, Berger
1. kolo AIK Stockholm 2:2 0:0 Suchopárek, Bejbl/
1995-1996 Hradec Králové PVP předkolo FC Vaduz 9:1 5:0 4 Samec, 2 Urban, Vrábel, Šmarda, Ptáček/3 Samec, Černý, Ptáček
1. kolo FC Kodaň 5:0 2:2 2 Samec, Hynek, Černý, Ptáček/Urbánek, Rehák
2. kolo Dynamo Moskva 1:0pn 0:1 Kaplan/
AC Sparta Praha UEFA předkolo Galatasaray Istanbul 3:1 1:1 2 Nedvěd, Lokvenc/Nedvěd
1. kolo Silkeborg IF 0:1 2:1 /Lokvenc, Němec
2. kolo Zimbru Kišiněv 4:3 2:0 2 Nedvěd, Frýdek, Budka/Koller, Vonášek
3. kolo AC Milán 0:0 0:2
Slavia Praha UEFA předkolo Sturm Graz 1:1 1:0 Hyský/Bejbl
1. kolo SC Freiburg 0:0 2:1 /Novotný, Pěnička
2. kolo FC Lugano 1:0 2:1 Šmicer/Vágner, Pěnička
3. kolo RC Lens 0:0 1:0 /Poborský
čtvrtfinále AS Řím 2:0 1:3 Poborský, Vágner/Vávra
semifinále Girondins Bordeaux 0:1 0:1
1996-1997 Slavia Praha PMEZ předkolo Grasshoppers Curych 0:1 0:5
UEFA 1. kolo Malmö FF 3:1 2:1 Pěnička, Vágner, Horváth/Ašanin, Vágner
2. kolo Valencia CF 0:1 0:0
Sparta Praha PVP předkolo Glentoran Belfast 8:0 2:1 3 Siegl, 2 Gunda, Mistr, Svoboda, Gabriel/Siegl, Lokvenc
1. kolo Sturm Graz 1:1 2:2 Horňák/Řepka, Lokvenc
2. kolo AC Fiorentina 1:1 1:2 Lokvenc/Siegl
Sigma Olomouc UEFA 2. předkolo Hutnik Krakow 1:0 1:3 Baranek/Kovář
1997-1998 Sparta Praha PMEZ předkolo SV Salcburk 3:0 0:0 Baranek, Lokvenc, Svoboda/
zákl.skupina Galatasaray Istanbul 3:0 0:2 Siegl, Gabriel, Obajdin/
AC Parma 0:0 2:2 /Novotný, Obajdin
Borussia Dortmund 0:3 1:4 /Siegl
Slavia Praha PVP 1. kolo FC Luzern 4:2 2:0 Ašanin, Vácha, Vágner, Labant/vl., Vágner
2. kolo OGC Nice 1:1 2:2 Labant/2 Vácha
čtvrtfinále VfB Stuttgart 1:1 0:2 Vácha/
Zbrojovka Brno UEFA 1. předkolo Inkaras Kaunas 6:1 1:3 2 Chaloupka, 2 Valnoha, Holomek, Kolomazník/Holomek
2. předkolo Rapid Vídeň 2:0 1:6 Pacanda, Valnoha/Dostálek
FK Jablonec UEFA 1. předkolo Karabach Agdam 5:0 3:0 2 Holub, 2 Neumann, Hromádko/Procházka, Holub, Fukal
2. předkolo Örebro SK 1:1 0:0 Hromádko/
1998-1999 Sparta Praha PMEZ předkolo Dynamo Kyjev 0:1pen 1:0 /Baranek
UEFA 1. kolo Real San Sebastian 2:4 0:1 Čížek, Lokvenc/
FK Jablonec PVP 1. kolo Apollon Limassol 2:1pn 1:2 2 Procházka/Fukal
Slavia Praha UEFA předkolo Inter Bratislava 4:0 0:2 2 Vágner, Kozel, Skála/
1. kolo Schalke 04 1:0pen 0:1 Dostálek/
2. kolo FC Bologna 0:2 1:2 /Dostálek
Sigma Olomouc UEFA 2. předkolo FC Kilmarnock 2:0 2:0 Krohmer, König/Heinz, Mucha
1. kolo Olympique Marseille 2:2 0:4 2 Heinz/-
1999-2000 Sparta Praha PMEZ zákl.skupina Girondins Bordeaux 0:0 0:0
Spartak Moskva 5:2 1:1 2 Lokvenc, Rosický, Fukal, Labant/Lokvenc
Willem II Tilburg 4:0 4:3 Novotný, Prohazska, Rosický, Jarošík/2 Labant, Novotný, Baranek
osm.skupina FC Barcelona 1:2 0:5 Svoboda/
FC Porto 0:2 2:2 /Lokvenc, Fukal
Hertha Berlín 1:0 1:1 Fukal/Siegl
FK Teplice PMEZ 3. předkolo Borussia Dortmund 0:1 0:1
UEFA 1. kolo Ferencváros Budapešť 3:1 1:1 Frýdek, Kolomazník, Řízek/Rada
2. kolo Real Mallorca 1:2 0:3 Verbíř/
Slavia Praha UEFA 1. kolo Vojvodina Novi Sad 3:2 0:0 Petrouš, T.Došek, Zelenka/
2. kolo Grasshoppers Curych 3:1 0:1 2 Ulich, Kuchař/
3. kolo Steaua Bukurešť 4:1 1:1 2 Dostálek, Horváth, T.Došek/Dostálek
4. kolo Udinese Calcio 1:0 1:2 vl./Koler
čtvrtfinále Leeds United 2:1 0:3 2 Ulich/
Sigma Olomouc UEFA předkolo Šerif Tiraspol 0:0 1:1 -/Kováč
1. kolo Real Mallorca 1:3 0:0 Kobylík/-
2000-2001 Sparta Praha PMEZ předkolo Zimbru Kišiněv 1:0 1:0 Obajdin/Obajdin
zákl.skupina Lazio Řím 0:1 0:3
Arsenal Londýn 0:1 2:4 /Labant, Rosický
Šachťar Doněck 3:2 1:2 Rosický, Horňák, Jarošík/Jarošík
Slavia Praha PMEZ 2. předkolo FC Šamchor 1:0 4:1 Zelenka/2 T. Došek, Dostálek, Švancara
3. předkolo Šachťar Doněck 0:2 1:0 /Ulich
UEFA 1. kolo AB Kodaň 3:0 2:0 2 Kuchař, T.Došek/Dostálek, T.Došek
2. kolo OFI Kréta 4:1 2:2 3 Zelenka, Kuchař/Nečas, Rada
3. kolo NK Osijek 5:1 0:2 2 T.Došek, 2 Zelenka, Kuchař/
4. kolo 1. FC Kaiserslautern 0:0 0:1
Slovan Liberec UEFA 1. kolo IFK Norrköping 2:1 2:2 Jůn, Nezmar/Liuni, Nezmar
2. kolo FC Liverpool 2:3 0:1 Štajner, Breda/
FK Drnovice UEFA předkolo Buducnosť Banovici 3:0 1:0 vl., 2 Cupák/Gomes
1. kolo Mnichov 1860 0:0 0:1
2001-2002 Sparta Praha PMEZ zákl.skupina Bayern Mnichov 0:1 0:0
Spartak Moskva 2:0 2:2 Kincl, Sionko/Holub, Babnič
Feyenoord Rotterdam 4:0 2:0 Hartig, Labant, Kincl, Michalík/Jarošík, Novotný
osm.skupina Real Madrid 2:3 0:3 Michalík, Sionko/
FC Porto 2:0 1:0 Sionko, Jarošík/Sionko
Panathinaikos Athény 0:2 1:2 /Klein
Slavia Praha PMEZ 3. předkolo Panathinaikos Athény 1:2 0:1 Kuka/
UEFA 1. kolo Servette Ženeva 1:1 0:1 Petrouš/
Slovan Liberec UEFA 1. kolo Slovan Bratislava 2:0 0:1 Baffour, Nezmar/
2. kolo Celta Vigo 3:0 1:3 2 Nezmar, Štajner/vl.
3. kolo Real Mallorca 3:1 2:1 Lukáš, Johana, Jůn/Baffour, Štajner
4. kolo Olympique Lyon 4:1 1:1 2 Nezmar, Štajner, Neumann/Štajner
čtvrtfinále Borussia Dortmund 0:0 0:4
Sigma Olomouc UEFA 1. kolo Celta Vigo 4:3 0:4 2 Mucha, P.Siegl, Kotrys/-
Viktoria Žižkov UEFA 1. kolo Tirol Innsbruck 0:0 0:1
FK Příbram UEFA 1. kolo CS Sedan Ardennes 4:0 1:3 3 Kulič, Otépka/Siegl
2. kolo PAOK Soluň 2:2 1:6 Čížek, Kučera/Siegl
2002-2003 Sparta Praha PMEZ 2. předkolo Torpedo Kutaisi 3:0 2:1 2 Baranek, Pospíšil/Zelenka, Jun
3. předkolo Racing Genk 4:2 0:2 2 Jarošík, Poborský, Mareš/
UEFA 1. kolo Široki Brijeg 3:0 1:0 Pospíšil, Baranek, Poborský/Jarošík
2. kolo Denizlispor 1:0 0:2 Jarošík/
Slovan Liberec PMEZ 3. předkolo AC Milan 2:1 0:1 Slepička, Langer/
UEFA 1. kolo Dinamo Tbilisi 3:2 1:0 Nezmar, Zbončák, Baffour/Zbončák
2. kolo Ipswich Town 1:0pk 0:1 Baffour
3. kolo Panathinaikos Athény 2:2 0:1 Zbončák, Slovák/
Slavia Praha UEFA 1. kolo Excelsior Mouscron 5:1 2:2 2 T.Došek, Gedeon, Adauto, Vachoušek/Vachoušek, Petrouš
2. kolo Partizan Bělehrad 5:1pp 1:3 2 Vachoušek, Petrouš, Gedeon, Adauto/Dostálek
3. kolo PAOK Soluň 4:0 0:1 2 Kuka, Skácel, Vachoušek/
4. kolo Besiktas Istanbul 1:0 2:4 T.Došek/Dostálek, Hrdlička
Sigma Olomouc UEFA předkolo FK Sarajevo 2:1 1:2pk Putík, Ekwueme/Putík
Viktoria Žižkov UEFA předkolo SP Domagnano 3:0 2:0 Chihuri, Janoušek, Krutý/Sabou, Stracený
1. kolo Glasgow Rangers 2:0 1:3pp Pikl, Stracený/Lička
2. kolo Betis Sevilla 0:1 0:3
2003-2004 Sparta Praha PMEZ předkolo Vardar Skopje 2:2 3:2 Poborský, Sionko/2 Poborský, Gluščevič
zákl.skupina Chelsea 0:1 0:0
Lazio Řím 1:0 2:2 Kincl/Sionko, Poborský
Besiktas Istanbul 2:1 0:1 Zelenka, Poborský/
osmifinále AC Milán 0:0 1:4 /Jun
Slavia Praha PMEZ 2. předkolo Leotar Trebinje 2:0 2:1 Kuka, Skácel/Adauto, Dostálek
3. předkolo Celta Vigo 2:0 0:3 Skácel, Hrdlička/
UEFA 1. kolo Sartid Smederevo 2:1 2:1 Dostálek, Adauto/T.Došek, Bejbl
2. kolo Levski Sofia 2:2 0:0 Kuka, Fořt/
FK Teplice UEFA 1. kolo 1. FC Kaiserslautern 1:0 2:1 Benčík/Rezek, Benčík
2. kolo Feyenoord Rotterdam 1:1 2:0 Horváth/Doležal, Rezek
3. kolo Celtic Glasgow 1:0 0:3 Mašek/
Viktoria Žižkov UEFA předkolo Ženis Astana 3:0 3:1 Dirnbach, Chihuri, Mikolanda/Oravec, Pikl, Chihuri
1. kolo Bröndby Kodaň 0:1 0:1
2004-2005 Baník Ostrava PMEZ 3. předkolo Bayer Leverkusen 2:1 0:5 Papadopulos, Žůrek/
UEFA 1. kolo FC Middlesbrough 1:1 0:3 Bystroň/
Sparta Praha PMEZ 2. předkolo Apoel Nikósie 2:1 2:2 Pacanda, vl./Pacanda, Sivok
3. předkolo Ferencváros Budapešť 2:0pp 0:1 Zelenka, Homola/
zákl.skupina Fenerbahce Istanbul 0:1 0:1
Olympique Lyon 1:2 0:5
Manchester United 0:0 1:4 /Zelenka
Slavia Praha UEFA 2. předkolo Dinamo Tbilisi 3:1 0:2 Adauto, Piták, Kalivoda/
Sigma Olomouc UEFA 2. předkolo Nistru Otači 4:0 2:1 2 Vyskočil, Kučera, Bednář/Hudec, Babnič
1. kolo Real Zaragoza 2:3 0:1 Hudec, Kobylík/-
2005-2006 Sparta Praha PMEZ zákl.skupina Ajax Amsterdam 1:1 1:2 Matušovič/Petráš
Arsenal Londýn 0:2 0:3
FC Thun 0:0 0:1
Slavia Praha PMEZ 3. předkolo Anderlecht Brusel 0:2 1:2 /L.Jarolím
UEFA 1. kolo Cork City 2:0 2:1 Hrdlička, Piták/Piták, Vlček
zákl.skupina CSKA Sofia 4:2 2 Fořt, Vlček, Piták
Viking Stavanger 2:2 Vlček, Piták
AS Monako 0:2
Hamburger SV 0:2
3. kolo US Palermo 2:1 0:1 L.Jarolím, vl./
Baník Ostrava UEFA 1. kolo SC Heerenveen 2:0 0:5 Klimpl, Magera/
FK Teplice UEFA 2. předkolo MTZ Ripo Minsk 2:1 1:1 Rilke, Mašek/Rilke
1. kolo Espaňol Barcelona 1:1 0:2 Jirsák/
2006-2007 Slovan Liberec PMEZ 3. předkolo Spartak Moskva 0:0 1:2 /Hodúr
UEFA 1. kolo CZ Bělehrad 2:0 2:1 Frejlach, Blažek/Bílek, Holenda
2. kolo FC Sevilla 0:0
Sporting Braga 0:4
Grasshoppers Curych 4:1 Blažek, Zápotočný, Papoušek, Frejlach
AZ Alkmaar 2:2 Zápotočný, Papoušek
FK Mladá Boleslav PMEZ 2. předkolo Valerenga Oslo 3:1 2:2 2 Matějovský, Pecka/Brezinský, Kulič
3. předkolo Galatasaray Istanbul 1:1 2:5 Palát/Brezinský, Kulič
UEFA 1. kolo Olympique Marseille 4:2 0:1 2 Holub, Pecka, Sedláček/
2. kolo Panathinaikos Athény 0:1
Rapid Bukurešť 1:1 Rajnoch
Paris St. Germain 0:0
Hapoel Tel Aviv 1:1 Kysela
Sparta Praha UEFA 1. kolo Hearts of Midlothian 0:0 2:0 /Matušovič, Kolář
zákl.skupina Espaňol Barcelona 0:2
Zulte Waregem 1:3 Lustrinelli
Ajax Amsterdam 0:0
Austria Vídeň 1:0 Řepka
Slavia Praha UEFA 2. předkolo Karvan Jevlach 0:0 2:0 /Hrdlička, Fořt
1. kolo Tottenham Hotspur 0:1 0:1
2007-2008 Sparta Praha PMEZ 3. předkolo Arsenal Londýn 0:2 0:3
UEFA 1. kolo Odense BK 0:0 0:0pen
zákl.skupina FC Curych 1:2 Slepička
Toulouse FC 3:2 2 Kisel, Došek
Spartak Moskva 0:0
Beyer Leverkusen 0:1
Slavia Praha PMEZ 2. předkolo MŠK Žilina 0:0pk 0:0
3. předkolo Ajax Amsterdam 2:1 1:0 2 Vlček/Kalivoda
zákl.skupina Steaua Bukurešť 2:1 1:1 Šenkeřík, Belaid/Šenkeřík
FC Sevilla 0:3 2:4 /Pudil, Kalivoda
Arsenal Londýn 0:0 0:7
UEFA 3. kolo Tottenham Hotspur 1:2 1:1 Střihavka/Krajčík
FK Jablonec UEFA 2. předkolo Austria Vídeň 1:1 3:4 Rilke/2 Zelenka, Baranek
FK Mladá Boleslav UEFA 1. kolo US Palermo 0:1 1:0pk /Sedláček
2. kolo Villarreal 1:2 Mendy
IF Elfsborg 3:1 Táborský, Mendy, Voříšek
AEK Athény 0:1
AC Fiorentina 1:2 Rajnoch
2008-2009 Slavia Praha PMEZ 3. předkolo AC Fiorentina 0:0 0:2
UEFA 1. kolo FC Vaslui 0:0 1:1 /Brabec
zákl.skupina Aston Villa 0:1
MŠK Žilina 0:0
Hamburger SV 0:2
Ajax Amsterdam 2:2 Černý, vl.
Sparta Praha PMEZ 2. předkolo Šeriff Tiraspol 2:0 1:0 Voříšek, Slepička/Kladrubský
3. předkolo Panathinaikos Athény 1:2 0:1 Kulič/
UEFA 1. kolo Dinamo Záhřeb 3:3 0:0 2 Kladrubský, Kulič/
Baník Ostrava UEFA 1. kolo Spartak Moskva 0:1 1:1 /Otepka
Slovan Liberec UEFA 2. předkolo MŠK Žilina 1:2 1:2 Frejlach/Nezmar
2009-2010 Sparta Praha PMEZ 3. předkolo Panathinaikos Athény 3:1 0:3 Holenda, Vacek, Kalouda/
UEFA 4. předkolo NK Maribor 1:0 2:0 Wilfried/2 Wilfried
zákl.skupina PSV Eindhoven 2:2 0:1 Hubník, Zeman/
FC Kodaň 0:3 0:1
CFR Kluž 2:0 3:2 Kucka, Hubník/2 Holenda, Wilfried
Slavia Praha PMEZ 3. předkolo Šeriff Tiraspol 1:1 0:0 Hloušek/
UEFA 4. předkolo CZ Bělehrad 3:0 1:2 2 Šenkeřík, Vlček/Vlček
zákl.skupina FC Janov 0:0 0:2
OSC Lille 1:5 1:3 Belaid/Vlček
Valencia CF 2:2 1:1 Janda, Grajciar/Naumov
Slovan Liberec UEFA 3. předkolo FC Vaduz 2:0 1:0 Kerič, Nezmar/Blažek
4. předkolo Dinamo Bukurešť 0:3pk 3:0kon /(Liška, Blažek)
Sigma Olomouc UEFA 2. předkolo Fram Reykjavík 1:1 2:0 Rossi/Hubník, Otepka
3. předkolo FC Aberdeen 3:0 5:1 Janotka, Kaščák, Hubník/Hubník, Bajer, Petr, Ordoš, Hořava
4. předkolo FC Everton 1:1 0:4 Šultes/-
FK Teplice UEFA 4. předkolo Hapoel Tel Aviv 1:2 1:1 Vondrášek/Vondrášek
2010-2011 Sparta Praha PMEZ 2. předkolo Liepājas Metalurgs 2:0 3:0 Matějovský, Zeman/2 Wilfried, Kadlec
3. předkolo Lech Poznaň 1:0 1:0 Brabec/Kladrubský
4. předkolo MŠK Žilina 0:2 0:1
UEFA zákl.skupina US Palermo 3:2 2:2 Wilfried, Kladrubský, Kadlec/Kladrubský, Kucka
CSKA Moskva 1:1 0:3 Kadlec/
Lausanne Sports 3:3 3:1 2 Wilfried, Kucka/2 Wilfried, Kweuke
šestnáctifinále FC Liverpool 0:0 0:1
Baník Ostrava UEFA 2. předkolo Wit Georgia Tbilisi 0:0 6:0 /3 Neves, Pilík, Neuwirth, Hušbauer
3. předkolo Dněpr Mogilev 1:2 0:1 Řezník/
Viktoria Plzeň UEFA 3. předkolo Besiktas Istanbul 1:1 0:3 Limberský/
FK Jablonec UEFA 3. předkolo Apoel Nikosia 1:3 0:1 Pavlík/
2011-2012 Viktoria Plzeň PMEZ 2. předkolo Pjunik Jerevan 5:1 4:0 2 Bakoš, 2 Kolář, Pilař/2 Bakoš, Kolář, Horváth
3. předkolo Rosenborg Trondheim 3:2 1:0 Bakoš, Kolář, Petržela/Pilař
4. předkolo FC Kodaň 2:1 3:1 Bakoš, Ďuriš/vl., Pilař, Fillo
zákl. skupina Bate Borisov 1:1 1:0 Bakoš/Bakoš
AC Milan 2:2 0:2 Bystroň, Ďuriš/
FC Barcelona 0:4 0:2
UEFA šestnáctifinále Schalke 04 1:1 1:3 Darida/Rajtoral
Sparta Praha UEFA 3. předkolo FK Sarajevo 5:0 2:0 3 Kweuke, Sionko, Podaný/Kweuke, Matějovský
4. předkolo FC Vaslui 1:0 0:2 Pamič/
FK Jablonec UEFA 2. předkolo Flamurtari Vlora 5:1 2:0 2 Piták, 2 Kovařík, Lafata/2 Lafata
3. předkolo AZ Alkmaar 1:1 0:2 Loučka/
FK Mladá Boleslav UEFA 3. předkolo AEK Larnaca 2:2 0:3 Řezníček, Štohanzl/
2012-2013 Slovan Liberec PMEZ 2. předkolo Šachťar Karaganda 1:0 1:1 Hadaščok/Blažek
3. předkolo CFR Kluž 1:2 0:1 Šural/
UEFA 4. předkolo Dněpr Dněpropetrovsk 2:2 2:4 Breznaník, Vácha/Breznaník, Kelič
Sparta Praha UEFA 3. předkolo Admira Mödling 2:2 2:0 2 Kweuke/Kweuke, vl.
4. předkolo Feyenoord Rotterdam 2:0 2:2 Kadlec, Jarošík/2 Kadlec
zákl.skupina Olympique Lyon 1:1 1:2 Hušbauer/Krejčí
Athletic Bilbao 3:1 0:0 Zápotočný, Balaj, Hušbauer/
Hapoel Kirjat Šmona 3:1 1:1 Krejčí, Kadlec, Švejdík/Kweuke
šestnáctifinále Chelsea 0:1 1:1 /Lafata
Viktoria Plzeň UEFA 2. předkolo Metalurgi Rustavi 2:0 3:1 Ďuriš, Darida/2 Horváth, Kolář
3. předkolo Ruch Chorzow 5:0 2:0 2 Ďuriš, Bakoš, Hanousek, vl. /Štípek, Ďuriš
4. předkolo KSC Lokeren 1:0 1:2 Bakoš/Bakoš
zákl. skupina Academica Coimbra 3:1 1:1 Horváth, Ďuriš, Rajtoral/Horváth
Atlético Madrid 1:0 0:1 Procházka/
Hapoel Tel Aviv 4:0 2:1 2 Kolář, Štípek, Bakoš/Horváth, Rajtoral
šestnáctifinále SSC Neapol 2:0 3:0 Kovařík, Tecl/Darida, Rajtoral, Tecl
osmifinále Fenerbahce Istanbul 0:1 1:1 /Darida
FK Mladá Boleslav UEFA 2. předkolo Thor Akureyri 3:0 1:0 2 Magera, Ščuk/Magera
3. předkolo Twente Enschede 0:2 0:2
2013-2014 Viktoria Plzeň PMEZ 2. předkolo Željezničar Sarajevo 4:3 2:1 2 Kolář, Rajtoral, Čišovský/Petržela, Wágner
3. předkolo Nõmme Kalju 6:2 4:0 3 Horváth, Tecl, Hořava, Wágner/2 Čišovský, Ďuriš, Hejda
4. předkolo NK Maribor 3:1 1:0 Čišovský, Darida, Ďuriš/Tecl
zákl. skupina Manchester City 0:3 2:4 /Hořava, Tecl
CSKA Moskva 2:1 2:3 Kolář, Wágner/Rajtoral, Bakoš
Bayern Mnichov 0:1 0:5
UEFA šestnáctifinále Šachťar Doněck 1:1 2:1 Tecl/Kolář, Petržela
osmifinále Olympique Lyon 2:1 1:4 Kolář, Tecl/Hořava
Sparta Praha UEFA 2. předkolo BK Häcken 2:2 0:1 2 Lafata/
Slovan Liberec UEFA 2. předkolo Skonto Riga 1:0 1:2 Delarge/Frýdek
3. předkolo FC Curych 2:1 2:1 vl., Rabušic/Frýdek, Rybalka
4. předkolo Udinese Calcio 1:1 3:1 Delarge/Rybalka, Delarge, Kušnír
zákl.skupina FC Sevilla 1:1 1:1 Rabušic/Pavelka
SC Freiburg 1:2 2:2 Rybalka/Kalitvincev, Rabušic
GD Estoril Praia 2:1 2:1 Šural, Kováč/Šural, Rabušic
šestnáctifinále AZ Alkmaar 0:1 1:1 /Budnik
FK Jablonec UEFA 3. předkolo Strømsgodset IF 2:1 3:1 Piták, Vošahlík/Hubník, Vaněk, Piták
4. předkolo Betis Sevilla 1:2 0:6 Kopic/
2014-2015 Sparta Praha PMEZ 2. předkolo Levadia Tallinn 7:0 1:1 5 Lafata, Přikryl, vl./Mareček
3. předkolo Malmö FF 4:2 0:2 3 Lafata, Kováč/
UEFA 4. předkolo PEC Zwolle 3:1 1:1 Krejčí, Dočkal, Jakub Brabec/Krejčí
zákl. skupina Neapol 0:0 1:3 /Hušbauer
Slovan Bratislava 4:0 3:0 2 Lafata, Krejčí, Costa/Lafata, Konaté, Krejčí
Young Boys Bern 3:1 0:2 2 Lafata, Vácha/
Viktoria Plzeň UEFA 3. předkolo Petrolul Ploiesti 1:4 1:1 Pilař/Kolář
FK Mladá Boleslav UEFA 2. předkolo Široki Brijeg 2:1 3:1 Skalák, Ďuriš/2 Ďuriš, Skalák, Rosa
3. předkolo Lyon 1:4 1:2 Rosa/Milla
Slovan Liberec UEFA 2. předkolo Košice 3:0 1:0 Dúbek, Delarge, Šural/Marek Jarolím
3. předkolo Astra Giurgiu 2:3 0:3 Šural, Obročník/
2015-2016 Viktoria Plzeň PMEZ 3. předkolo Maccabi Tel Aviv 0:2 2:1 /Mahmutovič, Petržela
UEFA 4. předkolo Vojvodina Novi Sad 3:0 2:0 2 Kopic, Vaněk/vl., Ďuriš
zákl. skupina Dinamo Minsk 2:0 0:1 Hořava, Petržela/
Rapid Vídeň 1:2 2:3 Holenda/Ďuriš, Hrošovský
Villareal 3:3 0:1 Kolář, Kovařík, Hořava/
Sparta Praha PMEZ 3. předkolo CSKA Moskva 2:3 2:2 Krejčí, Fatai/Fatai, Krejčí
UEFA 4. předkolo FC Thun 3:1 3:3 2 Dočkal, Costa/Dočkal, Hušbauer, Costa
zákl. skupina Schalke 04 1:1 2:2 Lafata/Fatai, Lafata
APOEL Nikósie 2:0 3:1 Fatai, Jakub Brabec/2 Lafata, Juliš
Asteras Tripolis 1:0 1:1 Jakub Brabec/Lafata
šestnáctifinále Krasnodar 1:0 3:0 Juliš/Mareček, Frýdek, Fatai
osmifinále Lazio Řím 1:1 3:0 Frýdek/Dočkal, Krejčí, Juliš
čtvrtfinále Villareal 2:4 1:2 Dočkal, Krejčí/Jakub Brabec
Slovan Liberec UEFA 3. předkolo Hapoel Kirjat Šmona 2:1 3:0 Shala, Delarge/Pavelka, Šural, Bakoš
4. předkolo Hajduk Split 1:0 1:0 Jakub Pokorný/Šural
zákl. skupina Olympique Marseille 2:4 1:0 Bakoš, Šural/Coufal
Braga 0:1 1:2 /Efremov
Groningen 1:1 1:0 Luckassen/vl.
FK Jablonec UEFA 3. předkolo FC Kodaň 0:1 3:2 /Wágner, Greguš, Pospíšil
4. předkolo Ajax Amsterdam 0:0 0:1 /
FK Mladá Boleslav UEFA 2. předkolo Stromsgodset 1:2 1:0 Bartl/Čermák

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Literatura[editovat | editovat zdroj]

  • JELÍNEK, Radovan; JENŠÍK, Miloslav. Atlas českého fotbalu od roku 1890. Praha, Radovan Jelínek 2005. ISBN 80-903645-1-9.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]