US Open 2013 – kvalifikace mužské dvouhry

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Související informace naleznete také v článcích US Open 2013 a US Open 2013 – mužská dvouhra.
US Open 2013
Soutěže
mužská dvouhramužská čtyřhra
ženská dvouhraženská čtyřhra
smíšená čtyřhra
dvouhra juniorůčtyřhra juniorů
dvouhra juniorekčtyřhra juniorek
US Open
kvalifikace mužské dvouhry
2012 ◄◄ 2013 ►► 2014
Grand Slam 2013
kvalifikace mužské dvouhry
Australian OpenFrench Open
 WimbledonUS Open

Kvalifikace mužské dvouhry na US Open 2013 probíhala před zahájením hlavní soutěže. Postoupilo z ní sedmnáct tenistů, z toho šestnáct po výhrách ve třech kvalifikačních kolech a jeden hráč jako tzv. šťastný poražený.

Hráči[editovat | editovat zdroj]

Nasazení hráčů[editovat | editovat zdroj]

  1. Argentina Federico Delbonis (1. kolo)
  2. Chorvatsko Ivo Karlović (kvalifikován)
  3. Nizozemsko Jesse Huta Galung (1. kolo)
  4. Argentina Martín Alund (1. kolo)
  5. Kolumbie Alejandro González (2. kolo)
  6. Indie Somdev Devvarman (kvalifikován)
  7. Německo Julian Reister (2. kolo)
  8. Francie Marc Gicquel (2. kolo)
  9. Brazílie João Souza (2. kolo)
  10. Rusko Teimuraz Gabašvili (1. kolo)
  11. USA Wayne Odesnik (2. kolo)
  12. Rumunsko Marius Copil (1. kolo)
  13. Slovinsko Blaž Kavčič (2. kolo)
  14. Austrálie Matthew Ebden (1. kolo)
  15. USA Alex Kuznetsov (3. kolo)
  16. Argentina Diego Schwartzman (3. kolo)
  17. Japonsko Go Soeda (kvalifikován)
  18. USA Bobby Reynolds (1. kolo)
  19. Brazílie Rogério Dutra da Silva (kvalifikován)
  20. Kanada Jesse Levine (1. kolo)
  21. Německo Mischa Zverev (2. kolo)
  22. Slovensko Andrej Martin (3. kolo)
  23. Itálie Matteo Viola (1. kolo)
  24. Čínská Tchaj-pej Jimmy Wang (2. kolo)
  25. Kazachstán Andrej Golubjev (3. kolo)
  26. Belgie Olivier Rochus (2. kolo)
  27. Německo Matthias Bachinger (2. kolo)
  28. Srbsko Dušan Lajović (1. kolo)
  29. Ukrajina Illja Marčenko (2. kolo)
  30. Německo Peter Gojowczyk (kvalifikován)
  31. Japonsko Juiči Sugita (1. kolo)
  32. Francie Stéphane Robert (kvalifikován)

Kvalifikanti[editovat | editovat zdroj]

  1. Kazachstán Michail Kukuškin
  2. Chorvatsko Ivo Karlović
  3. Francie Florent Serra
  4. Německo Philipp Petzschner
  5. Brazílie Rogério Dutra da Silva
  6. Indie Somdev Devvarman
  7. Itálie Thomas Fabbiano
  8. USA Donald Young
  9. Austrálie Nick Kyrgios
  10. Kanada Frank Dancevic
  11. Německo Peter Gojowczyk
  12. Japonsko Go Soeda
  13. Spojené království Dan Evans
  14. Argentina Máximo González
  15. Francie Stéphane Robert
  16. Francie Albano Olivetti

Šťastný poražený[editovat | editovat zdroj]

  1. Slovensko Andrej Martin

Pavouky kvalifikací[editovat | editovat zdroj]

Legenda

První kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  1  Argentina Federico Delbonis 4 2  
   Kazachstán Michail Kukuškin 6 6  
     Kazachstán Michail Kukuškin 6 6  
     Bosna a Hercegovina Mirza Bašić 4 3  
   Bosna a Hercegovina Mirza Bašić 6 6
     Argentina Eduardo Schwank 2 4  
       Kazachstán Michail Kukuškin 6 6
     Francie Maxime Teixeira 4 2
     Austrálie Samuel Groth 4 6 3  
   Japonsko Hiroki Morija 6 4 6  
   Japonsko Hiroki Morija 0 4
     Francie Maxime Teixeira 6 6  
   Francie Maxime Teixeira 3 6 6
  20  Kanada Jesse Levine 6 4 2  

Druhý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  2  Chorvatsko Ivo Karlović 6 6  
WC  USA Mackenzie McDonald 3 4  
  2  Chorvatsko Ivo Karlović 6 77  
     Argentina Facundo Bagnis 4 63  
   Srbsko Boris Pašanski 0 4
     Argentina Facundo Bagnis 6 6  
    2  Chorvatsko Ivo Karlović 78 6
  25  Kazachstán Andrej Golubjev 66 4
     Argentina Agustín Velotti 6 77  
   Švýcarsko Henri Laaksonen 4 64  
   Argentina Agustín Velotti 4 6 1
  25  Kazachstán Andrej Golubjev 6 2 6  
   Brazílie Guilherme Clezar 3 3
  25  Kazachstán Andrej Golubjev 6 6  

Třetí kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  3  Nizozemsko Jesse Huta Galung 1 6 0  
   Francie Florent Serra 6 3 6  
     Francie Florent Serra 6 6  
     Rakousko Martin Fischer 1 3  
   Čína Ce Čang 3 6 61
     Rakousko Martin Fischer 6 3 77  
       Francie Florent Serra 6 6
  22  Slovensko Andrej Martin 1 3
     Francie Josselin Ouanna 5 1  
   Čína Wu Ti 7 6  
   Čína Wu Ti 3 61
  22  Slovensko Andrej Martin 6 77  
   Francie David Guez 63 6 2
  22  Slovensko Andrej Martin 77 3 6  

Čtvrtý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  4  Argentina Martín Alund 63 6 3  
   Rusko Igor Kunicyn 77 1 6  
     Rusko Igor Kunicyn 4 6 3  
     Německo Philipp Petzschner 6 1 6  
   Německo Philipp Petzschner 6 6
  WC  USA Gage Brymer 4 2  
       Německo Philipp Petzschner 6 6
  WC  USA Jared Donaldson 2 0
  WC  USA Jared Donaldson 4 6 6  
   Uzbekistán Farrukh Dustov 6 4 3  
WC  USA Jared Donaldson 4 6 6
  29  Ukrajina Ilja Marčenko 6 4 0  
   Kazachstán Jevgenij Koroljov 77 1 0r
  29  Ukrajina Ilja Marčenko 64 6 3  

Pátý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  5  Kolumbie Alejandro González 6 6  
   Španělsko Gerard Granollers 4 3  
  5  Kolumbie Alejandro González 3 64  
     Itálie Andrea Arnaboldi 6 77  
WC  USA Dennis Novikov 4 6 5
     Itálie Andrea Arnaboldi 6 3 7  
       Itálie Andrea Arnaboldi 3 6 63
  19  Brazílie Rogério Dutra da Silva 6 4 77
     Argentina Facundo Argüello 0r  
   Španělsko Daniel Muñoz de la Nava 5  
   Španělsko Daniel Muñoz de la Nava 3 3
  19  Brazílie Rogério Dutra da Silva 6 6  
   Česko Dušan Lojda 4 r
  19  Brazílie Rogério Dutra da Silva 6  

Šestý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  6  Indie Somdev Devvarman 6 6  
   Brazílie Fabiano de Paula 4 3  
  6  Indie Somdev Devvarman 77 2 6  
     USA Robby Ginepri 64 6 2  
 USA Robby Ginepri 6 77
     Ekvádor Giovanni Lapentti 4 62  
    6  Indie Somdev Devvarman 6 3 6
     Spojené království James Ward 3 6 4
     Spojené království James Ward 6 6  
   Francie Jonathan Eysseric 3 1  
   Spojené království James Ward 2 6 6
  27  Německo Matthias Bachinger 6 4 4  
   Kanada Steven Diez 1 2
  27  Německo Matthias Bachinger 6 6  

Sedmý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  7  Německo Julian Reister 63 6 6  
   Německo Tim Pütz 77 4 0  
  7  Německo Julian Reister 5 77 3  
  WC  USA Jarmere Jenkins 7 65 6  
   Rakousko Gerald Melzer 6 3 2
  WC  USA Jarmere Jenkins 4 6 6  
    WC  USA Jarmere Jenkins 3 4
     Itálie Thomas Fabbiano 6 6
     Itálie Thomas Fabbiano 6 6  
   Chorvatsko Antonio Veić 4 3  
   Itálie Thomas Fabbiano 6 6
  21  Německo Mischa Zverev 4 4  
   Bělorusko Uladzimir Ignatik 7 5 3
  21  Německo Mischa Zverev 5 7 6  

Osmý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  8  Francie Marc Gicquel 4 6 6  
   Brazílie Thiago Alves 6 3 4  
  8  Francie Marc Gicquel 2 3  
     USA Donald Young 6 6  
   Austrálie Matthew Barton 5 0
     USA Donald Young 7 6  
       USA Donald Young 6 6
     Dominikánská republika Víctor Estrella Burgos 1 4
     Dominikánská republika Víctor Estrella Burgos 7 6  
   Slovensko Karol Beck 5 3  
   Dominikánská republika Víctor Estrella Burgos 6 6
  24  Čínská Tchaj-pej Jimmy Wang 4 4  
   Argentina Guido Andreozzi 4 2
  24  Čínská Tchaj-pej Jimmy Wang 6 6  

Devátý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  9  Brazílie João Souza 6 2 7  
   Belgie Maxime Authom 4 6 5  
  9  Brazílie João Souza 3 78 4  
     Austrálie Nick Kyrgios 6 66 6  
   Austrálie Greg Jones 4 4
     Austrálie Nick Kyrgios 6 6  
       Austrálie Nick Kyrgios 4 6 6
     Tunisko Malek Džazírí 6 3 4
     Německo Cedrik-Marcel Stebe 1 6 1  
   Tunisko Malek Džazírí 6 4 6  
   Tunisko Malek Džazírí 6 6
  26  Belgie Olivier Rochus 3 3  
   Maďarsko Márton Fucsovics 5 3
  26  Belgie Olivier Rochus 7 6  

Desátý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  10  Rusko Teimuraz Gabašvili 2 4  
   Kanada Frank Dancevic 6 6  
     Kanada Frank Dancevic 7 4 77  
     Francie Pierre-Hugues Herbert 5 6 64  
   Francie Pierre-Hugues Herbert 6 65 6
     Argentina Maximiliano Estévez 1 77 2  
     Kanada Frank Dancevic 5 6 6
     Japonsko Tacuma Ito 7 4 4
     Bosna a Hercegovina Damir Džumhur 3 5  
   Japonsko Tacuma Ito 6 7  
   Japonsko Tacuma Ito 6 77
     Francie Laurent Rochette 3 60  
   Francie Laurent Rochette 7 1 7
  31  Japonsko Juiči Sugita 5 6 5  

Jedenáctý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  11  USA Wayne Odesnik 6 7  
   Švýcarsko Marco Chiudinelli 1 5  
  11  USA Wayne Odesnik 3 6 5  
     Jihoafrická republika Rik de Voest 6 4 7  
WC  USA Bjorn Fratangelo 4 62
     Jihoafrická republika Rik de Voest 6 77  
       Jihoafrická republika Rik de Voest 4 2
  30  Německo Peter Gojowczyk 6 6
  WC  USA Mitchell Krueger 4 6 3  
   Francie Lucas Pouille 6 3 6  
   Francie Lucas Pouille 77 5 4
  30  Německo Peter Gojowczyk 63 7 6  
   USA Tennys Sandgren 2 6 3
  30  Německo Peter Gojowczyk 6 4 6  

Dvanáctý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  12  Rumunsko Marius Copil 60 3  
   Česko Jan Hernych 77 6  
     Česko Jan Hernych 7 6  
     Španělsko Guillermo Olaso 5 4  
WC  USA Jeff Dadamo 4 3
     Španělsko Guillermo Olaso 6 6  
       Česko Jan Hernych 710 4 2
  17  Japonsko Go Soeda 68 6 6
     Slovensko Miloslav Mečíř 6 6  
   Itálie Riccardo Bellotti 4 3  
   Slovensko Miloslav Mečíř 5 3
  17  Japonsko Go Soeda 7 6  
   USA Austin Krajicek 4 66
  17  Japonsko Go Soeda 6 78  

Třináctý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  13  Slovinsko Blaž Kavčič 6 6  
   Turecko Marsel İlhan 0 1  
  13  Slovinsko Blaž Kavčič 6 64 3  
     Španělsko Adrián Menéndez-Maceiras 3 77 6  
   Moldavsko Radu Albot 2 5
     Španělsko Adrián Menéndez-Maceiras 6 7  
       Španělsko Adrián Menéndez-Maceiras 77 4 2
     Spojené království Dan Evans 63 6 6
     Kanada Peter Polansky 2 3  
   Spojené království Dan Evans 6 6  
   Spojené království Dan Evans 7 1 6
     Itálie Flavio Cipolla 5 6 3  
   Itálie Flavio Cipolla 65 6 6
  18  USA Bobby Reynolds 77 2 2  

Čtrnáctý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  14  Austrálie Matthew Ebden 1 6 2  
   Ukrajina Olexandr Nědovjesov 6 4 6  
     Ukrajina Olexandr Nědovjesov 2 5  
     Izrael Amir Weintraub 6 7  
   Izrael Amir Weintraub 6 2 6
  WC  USA Noah Rubin 4 6 2  
       Izrael Amir Weintraub 4 2
     Argentina Máximo González 6 6
     Německo Andreas Beck 65 3  
   Austrálie Matt Reid 77 6  
   Austrálie Matt Reid 4 4
     Argentina Máximo González 6 6  
   Argentina Máximo González 6 2 6
  23  Itálie Matteo Viola 2 6 3  

Patnáctý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  15  USA Alex Kuznetsov 6 4  
   Ukrajina Ivan Sergejev 2 1r  
  15  USA Alex Kuznetsov 6 5 6  
     Česko Jan Mertl 1 7 4  
   Argentina Renzo Olivo 5 3
     Česko Jan Mertl 7 6  
    15  USA Alex Kuznetsov 5 79 3
  32  Francie Stéphane Robert 7 67 6
     Belgie Ruben Bemelmans 5 4  
   Ukrajina Denis Molčanov 7 6  
   Ukrajina Denis Molčanov 5 4
  32  Francie Stéphane Robert 7 6  
   Nizozemsko Boy Westerhof 6 1 1
  32  Francie Stéphane Robert 3 6 6  

Šestnáctý kvalifikant[editovat | editovat zdroj]

  První kolo Druhé kolo Třetí kolo
                                       
  16  Argentina Diego Schwartzman 6 6  
   Španělsko Jordi Samper-Montana 2 4  
  16  Argentina Diego Schwartzman 6 6  
     Bosna a Hercegovina Aldin Šetkić 1 4  
   Bělorusko Dmitrij Žirmont 5 6 1
     Bosna a Hercegovina Aldin Šetkić 7 4 6  
    16  Argentina Diego Schwartzman 6 5 4
     Francie Albano Olivetti 4 7 6
     Belgie Niels Desein 6 3 63  
   Brazílie André Ghem 3 6 77  
   Brazílie André Ghem 6 3 63
     Francie Albano Olivetti 4 6 77  
   Francie Albano Olivetti 3 6 77
  28  Srbsko Dušan Lajović 6 3 63  

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku 2013 US Open – Men's Singles Qualifying na anglické Wikipedii.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

  • 2013 US Open – Men's Singles Qualifying [online]. US Open [cit. 2013-08-23]. Dostupné v archivu pořízeném z originálu dne 03-09-2013. (anglicky)